کاپیتان تیم تراکتورسازی گفت: تراکتور نیاز به زمان دارد تا به هماهنگی کامل برسد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص بازی امروز با پیکان اظهار داشت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. با توجه به اینکه در دو بازی اخیر خود نتیجه قابل قبولی نگرفته ایم، باید سه امتیاز دیدار امروز را کسب کنیم.

وی ادامه داد: تیم های آقای جلالی همیشه خوب بودند.پیکان بازیکنان بزرگی در اختیار دارد ولی بازی امروز برایمان مرگ و زندگی است و جای هیچ گونه اشتباهی نداریم،بازیکنان بسیار باتجربه و بزرگی جذب تیم شده اند، امیدواریم با استفاده از موقعیت های خود و تمرکز بیشتر، زمین را با برد ترک کنیم.

کیانی عنوان کرد: با توجه به ظرفیت پایین ورزشگاه اختصاصی، هواداران فکر می کنند سکو ها پر می شود و به همین دلیل استقبال خوبی از بازی هفته اول نشده بود وگرنه هواداران ما در گرما و سرما حمایتمان کرده اند و قطعا امروز نیز تنهایمان نخواهند گذاشت چرا که بازیکنان تیم به عشق این هواداران می جنگند.

وی در خصوص عملکرد خط حمله تیم بیان کرد: بازیکنان جدیدی در خط حمله به تیم اضافه شد اند. آنها در هر بازی تلاش خود را می کنند تا گل های زیادی به ثمر برسد. در هر دیدار بیش از هشت موقعیت گلزنی داشتیم که آمار بسیار خوبی است ولی انشالله رفته رفته با رسیدن به هماهنگی و آمادگی کامل تراکتور واقعی را شاهد خواهید شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :