تقیون گفت: با توجه به میزبانی ماشین سازی در بازی هفته چهارم مقابل تراکتورسازی، محل برگزاری دربی به نظر مسئولین این باشگاه بستگی دارد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: محمد رضا تقیون مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت محل برگزاری دربی آذربایجان اظهار داشت: تا به این لحظه محل برگزاری دیدار ماشین سازی و تراکتورسازی نهایی نشده است و مذاکرات بین مسئولین همچنان ادامه دارد، قطعا بعد از مشخص شدن ورزشگاه این دیدار، آن را رسانه ای خواهیم کرد.

وی ادامه داد: احتمال دارد این بازی در استادیوم اختصاصی برگزار شود و این موضوع نیز بستگی به ماشین سازی دارد چرا که این تیم میزبان بازی هفته چهارم با تراکتورسازی است و باید نظر بدهد.

تقیون در خصوص افتتاح چمن ورزشگاه یادگار امام همزبان با دربی تبریز بیان کرد: تا امروز، ۵۰ درصد از کار بازسازی چمن ورزشگاه یادگار امام پیشرفت داشته است. رئیس هیأت فوتبال استان زمانی این بحث را مطرح کرده اند که این بازی به تعویق بیافتد و افتتاح چمن یادگار امام با این بازی همراه شود، ولی باتوجه به اینکه باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده است که بازی در همان زمان تعیین شده برگزار شود، به همین دلیل موضوع افتتاح چمن همزمان با این بازی منتفی شد.

وی عنوان کرد: امیدواریم ورزشگاه یادگار امام تا هفته پنجم آماده شود تا تیم تراکتورسازی بتواند در این استادیوم میزبان پرسپولیس تهران شود که مسئولین متولی این امر نیز با تلاش های شبانه روزی خود سعی دارند ورزشگاه به این بازی آماده شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :