اقدم گفت: هیأت فوتبال و سازمان لیگ هر تصمیمی بگیرد برای ما قابل قبول است.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مجید اقدم سرپرست تیم ماشین سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص لغو دیدار فردا اظهار داشت: با توجه به اینکه ماشین سازی میزبان بازی با تراکتورسازی بود، مذاکره با مسئولین را برای تعیین ورزشگاه آغاز کرد. باشگاه گسترش فولاد با توجه به برخی مسائل که در دیدار اول آن ها را اعلام کرده بود ورزشگاه را برای این بازی در اختیار ما قرار نداد و این مورد از گزینه های میزبانی حذف شد.

وی ادامه داد: ورزشگاه باغشمال نیز طی بررسی های کارشناسانه مشخص شد که این مجموعه نیز به دلیل سن بالایی که وجود دارد، احتمال شکست سکو های تماشاگران وجود دارد، این ورزشگاه نیز از بین گزینه ها کنار رفت.

اقدم بیان کرد: ورزشگاه اختصاصی برای میزبانی بازی فردا مطرح شد، ولی باتوجه به میزبانی ماشین سازی، طبق قوانین فدراسیون فوتبال ۹۰ درصد برای میزبان و ۱۰ درصد از سکو ها برای میهمان اختصاص داده می شود ولی باتوجه به اینکه مسئولین تراکتور این موضوع را قبول نکرده اند، در نتیجه هیأت فوتبال و مقامات استانی طی ارسال نامه ای به فدراسیون خواستار لغو بازی شده اند تا دربی در افتتاحیه زمین چمن یادگار امام برگزار شود.

وی تصریح کرد: کانون هواداران و ما نیز از تصمیم جناب آقای ششگلانی حمایت و قدردانی می کنیم. هیأت فوتبال و سازمان لیگ هر تصمیمی بگیرد برای ما قابل قبول است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :