به گزارش تبریزمن، رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین سازی تبریز، در نشست خبری پیش از بازی با تیم تراکتورسازی گفت: دو بازی در تبریز میزبان بودیم و هر دو در زمین حریفان خود بازی کرده ایم و خیلی از آقایان اصرار داشتن در زمین این تیم ها بازی نکنم. برای من مهم نیست در کدام زمین بازی کنیم. دوست دارم در دربی های تبریز تمام فوتبال دوستان حضور داشته باشند و از بازی لذت ببرند.

وی ادامه داد:  در این دیدار خیلی ها می گفتند بازی در زمین تراکتور نباشد و یا به زمین دیگری منتقل شود ولی من قبول نکردم این دربی بعد از بیست سال در شهر دیگری برگزار شود. به عنوان یک تبریزی دوست دارم در شهر خودم بازی کنم چون تراکتور و گسترش را از خودم می دانم، به همین دلیل به بازی در زمین آنها مخالفت نکردم.

خطیبی افزود: خوشحالم که بازی برگزار خواهد شد. فردا هواداران می آیند تا آن ادب و فرهنگ آذربایجان را در بازی فردا به تمام شهر ها و دربی های دیگر که جنجال می شود نشان دهند. برنده بازی فردا قطعا هواداران خواهند بود.

وی عنوان کرد: تراکتورسازی تیم بسیار بزرگی است. این تیم برای قهرمانی بسته شده و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. احترام زیادی برای تراکتور قائل هستم ولی ما ماشین سازی هستیم و بازیکنان با کیفیتی جذب کرده ایم.

سرمربی تیم ماشین سازی تصریح کرد: امیدوارم فردا اول یک بازی زیبا از هر دو تیم شاهد باشید، بعد هر تیمی که از موقعیت های خود استفاده کرد پیروز میدان شود و دوست دارم این بازی سه امتیازی باشد و مساوی نکنیم. سه بازی اخیر تراکتورسازی را آنالیز کرده ایم امیدوارم بتوانیم نتیجه دلخواه را در بازی فردا کسب کنیم.

وی عنوان کرد: همیشه به اصحاب رسانه احترام گذاشته ام. تیم های تبریز برای من هیچ فرقی ندارند و دوست دارم هر سه تیم تبریز موفق شود. هدف مربی گری ام در تبریز نیز پیشرفت فوتبال تبریز و آذربایجان بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :