نظمی گفت: تا حدتوان از پارالمپیکی‌های استان تقدیر می‌کنیم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سردار جمشید نظمی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص عملکرد المپیکی های استان در برزیل بیان کرد: المپیک یک میدان تجربه است، ورزشکاران استان نیز در رشته مورد نظر شرکت کردند.

وی دامه داد: نباید انتظار زیادی داشته باشیم چرا که المپیک یک رقابت بسیار بزرگ و غیر قابل مقایسه با مسابقات آسیایی است چرا که حرفه ای ترین ورزشکاران دنیا در این رقابت ها حضور می یابند. المپیک یک تجربه بسیار خوب برای ورزشکارانمان بود.

سردار نظمی در واکنش به گلایه های پارالمپیکی های استان اظهار داشت: تعدادی از پار المپیکی های ما در اردو باکو حضور داشتند. جلسه ای با آقای کشفیا برگزار کرده ایم و در برنامه خود داریم تا برای آنها مراسم بدرقه ویژه ای برگزار کنیم.

وی عنوان کرد: منتظر جمع شدن تمام ورزشکاران استان در تبریز بودیم، همانطور که گفتم برنامه ریزی ها صورت گرفته است و در اولین فرصت با پارالمپیکی های استان دیداری خواهیم داشت. بحث هدیه میلیونی دیگر استان ها نیز فکر کنم وجود نداشته باشد. ولی با این حال ما سعی خواهیم کرد تا حد توان از پارالمپیکی هایمان تقدیر کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در خصوص آخرین وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام بیان کرد: بعد از پایان لوله گذاری ها و پایان زیر سازی، ده سانتی متر خاک چمن زده خواهد شد تا چمن هایی که از کشور مورد نظر خریداری شده است به تبریز منتقل شوند. هماهنگی های لازم توسط استاندار با گمرک صورت گرفته است و آمادگی های لازم برای انتقال چمن به ورزشگاه برای کاشت صورت گرفته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :