رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای کلانشهر تبریز  گفت: اتحاد هواداران فوتبال آذربایجان در دربی امروز معنی پیدا می کند و قطعا پیروز بازی امروز فوتبال تبریز و آذربایجان است.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سعید حاجی زاده، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای کلانشهر تبریز در گفتگو با تبریزمن، در خصوص دربی امروز بین تیم های ماشین سازی و تراکتورسازی که بعد از سالیان سال دوباره در سطح اول فوتبال کشور برگزار خواهد شد اظهار داشت: بعد از دو دهه، دو تیم ماشین سازی و تراکتورسازی در قالب یک مسابقه رسمی در سطح اول فوتبال ایران مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

وی افزود: به هر حال نمی توان این موضوع را انکار کرد که این دربی یک اتفاق خاص در شهر تبریز می باشد، چرا که دیدار امروز تداعی گر خاطرات گذشته و رقابت تنگانگ این دو تیم می باشد.

حاجی زاده ادامه داد: اما به هر حال، دو تیم هیچ فرقی برایمان ندارد، تراکتور و ماشین تیم تبریز و آذربایجان می باشد. فکر کنم تنها مشکلی که مانع زیبا برگزار شدن این دیدار شده است، موضوع ورزشگاه می باشد که متأسفانه حل نشد و یک زمین مناسب در شأن دو تیم و هوادارانشان فراهم نشد. با وجود تمامی مشکلات، بازی این دو تیم همیشه جذاب و دیدنی است. فکر کنم شاهد یک بازی زیبا خواهیم بود و تماشاگران لذت زیادی خواهند برد.

وی در خصوص حضورش در این دیدار بیان کرد: اگر بتوانم سکو یا صندلی پیدا کنم قطعا حضور خواهم داشت. چرا که دوست دارم این بازی زیبا و هیجان انگیز را از نزدیک تماشا کنم و قطعا هواداران زیادی به ورزشگاه خواهند رفت.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای کلانشهر تبریز اضافه کرد: اتحاد هواداران در دربی معنی پیدا می کند. آذربایجان تیملری فرق المز رهلری و قطعا نتیجه این بازی هر چیزی هم که باشد سه بر صفر به نفع فوتبال تبریز و آذربایجان خواهد بود.

وی در واکنش به گلایه پارالمپیکی ها استان توضیح داد: متأسفانه با توجه به اینکه المپیکی ها ما از مسابقات چین به تبریز آمدند و سپس راهی برزیل شدند، زمانی برای بدرقه آنها نبود، ولی برای پارالمپیکی ها فرصت خوبی داریم و می توانیم برنامه ریزی کنیم. قطعا رایزنی هایی با مسئولین انجام خواهم داد تا شاید بتوانیم مراسم بدرقه ای در شأن این عزیزان برگزار کنیم/


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :