دربی حساس فوتبال آذربایجان در پایان نیمه اول به سود تراکتورسازی به خاتمه رسید.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم ماشین سازی و تراکتورسازی از ساعت ۱۸:۰۰ امروز از سری رقابت های هفته چهارم مسابقات لیگ برتر به مصاف هم رفتند که مصاف آن ها در ۴۵ دقیقه ابتدایی بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتور خاتمه یافت.

سرخپوشان تراکتورسازی که علی رغم بازی در زمین اختصاصی خود، به عنوان تیم مهمان در حال رقابت با ماشین سازی بودند، بازی را هجومی تر آغاز کردند اما تمام حملات این تیم با حضور بازیکنان قدرتمند در خط دفاع و هافبک ماشین سازی خنثی می شدند.

تا اینکه در دقیقه ۲۹ بازی یک پنالتی برای تراکتور اعلام شد و محمد ایرانپوریان، مثل فصل گذشته پشت این ضربه قرار گرفته و دروازه مانو فرناندز را گشود.

در ادامه مسابقه حامد پاکدل به خاطر ضربه ای که به صورت محمد ایرانپوریان وارد کرد، به صورت مستقیم از زمین بازی اخراج شد تا کار رسول خطیبی برای جبران نتیجه سخت تر از گذشته شود.

در نهایت تلاش دو تیم در نیمه اول بازی با ثبت نتیجه یک بر صفر به سود تراکتور خاتمه یافت.

ترکیب ماشین سازی:
فرناندو مانوئل، ادسون، بهمن کامل، میرمهدی قریشی، حبیب گردانی، کاها، سامان نریمان جهان، آندرانیک تیموریان، سجاد رهبر، حامد پاکدل و سیدجلال رافخایی
سرمربی: رسول خطیبی

ترکیب تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، خالد شفیعی، هادی محمدی، سعید اقایی، محمد ابراهیمی، مهدی کیانی، محمد نوری، سروش رفیعی، کرار جاسم و لوسیانو ادینیو
سرمربی:امیر قلعه‌نویی

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :