فرماندار بناب در نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ  با جوانان شهرستان بناب اعلام کرد:فرصت جوانی یک موهبت الهی است که همه جوانان در تعالی روح و جسم خود و مسئولین شهرستان در حل مشکلات شهر باید از این فرصت بهره مند شوند.

به گزارش تبریزمن، جلسه پرسش و پاسخ جوانان شهرستان بناب با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در محل فرمانداری بناب انجام گرفت .

در این دیدار فرج الهی فرماندار بناب با ابراز خوشحالی از حضور در جمع جوانان و تاکید بر ادامه این جلسات با حضور جوانان و مسئولین شهرستان افزود: فکر و ایده های جدید جوانان که ناشی از خلوص نیت و ذهن سرشار از معنویت و اندیشمند جوانان است میتواند نگاه به مسائل و مشکلات شهری را تغییر داده و راحل های کم هزینه ای را برای مسئولین شهر در جهت حل مشکلات شهر بازتعریف کند .

وی افزود : کلیه مسئولین شهر مکلف به تعامل و حمایت از فکر و ایده های جوانان هستند و آینده جامعه و همین شهر به دست همین جوانان نخبه ساخته خواهد شد که توانمندسازی و بالا بردن حس مسئولیت پذیری جوانان برای پذیرش مسئولیت ها یکی از اولویت های نهادهای فرهنگی مخصوصا مسئولین است.

در ادامه امیر تقی زاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل نشست جوانان با مسئولین را نشان از باور و اعتماد به جوانان دانست و افزود : این نشست ها در بالابردن اعتماد جوانان و از بین بردن شکاف نسلی تاثیر گذاربوده و با این جلسات جوانان ضمن سهیم دانستن خود در طرح و حل مسائل و مشکلات شهر خود زمینه مشارکت اجتماعی جوانان را بالا می برد.

تقی زاده بیان این مطلب که تنها خواسته و نیاز جوانان ایمان به خلاقیت و باور به توانمندی آنان است افزود : عدم توجه به جوانان و نشنیدن دغدغه های آنان زمینه نامیدی و گوشه نشینی جوانان را بدنبال خواهد داشت که گرایش به مصرف اعتیاد یکی از تبعات تلخ این عدم توجه است.

در این جلسه جوانان در حوزه های مختلف ضمن طرح مشکلات شهر بناب راحلهایی جهت برطرف نمودن مشکلات طرح نمودند که با استقبال فرماندار محترم شهرستان مواجه گردید.

در پایان جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب توجه به نسل جوان و جوانان شهرستان بناب را که دارای قابلیتهای فراوانی هستند از اولویتهای اداره ورزش و جوانان دانسته و از اختصاص وقت و توجه فرماندار محترم به جوانان تقدیر و تشکر کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :