در یک بازی تدارکاتی بین تیم های ماشین سازی و شهرداری تبریز؛ ماشین سازان با بازیکنان جوان و امید خود در مقابل شهرداری تبریز شکست خوردند.

به گزارش تبریزمن، بازیکنان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که در لیگ برتر یکی از نماینده های استان می باشد، عصر روز سه شنبه و در زمین اختصاصی راه آهن در حالی به دیدار شهرداری تبریز رفتند که سر مربی سبزجامگان برای بررسی توان بازی و بازی سازی یاران نیمکت نشین؛ در این دیدار به آنان میدان داده بود ولی بعد از نود دقیقه تیم ماشین سازی با یاران جوان خود در مقابل تیم با انگیزه شهرداری با یک گل متوقف شد.

در این دیدار که دکتر میر معصوم سهرابی؛ مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز و تنی چند از مسئولین این سازمان از نزدیک شاهد آن بودند؛ رسول خطیبی سرمربی به همراه کادر فنی با دقت حرکات بازیکنان را زیر نظر داشتند و از ان یادداشت برداری می کردند.

بازیکنان تیم ماشین سازی تبریز: مهدی اسلامی- سعید مهری-پیمان کشاورز- سعید مهدی پور- اتابک زارع- احمد کامدار- بهرام احمدی- علی میکاییلی- علی جدی- سعید دقیقی- سهراب ادیب.
سرمربی: رسول خطیبی

بازیکنان شهرداری تبریز: حسن زهرایی-حسین فلاحیان-توحید قوجایی- جوادشیرزاد-احمد حسین زاده-علی پورمحمر- علی محمدی-رسول پیرزاده- بهنام احسانی- حسین قره داغی – جعفر برزگر

سرمربی:علی صالح پناهی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :