کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو اظهار داشت: آرزوی من خدمت به استان و ورزشکارانش بود و به نظر من مسئولین به جوانان خیانت می کنند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: یوسف کرمی کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تبریزمن، در خصوص عدم نتیجه گیری تیم ملی تکواندو در المپیک ریو گفت: در بخش آقایان نتوانستیم نتیجه خوبی در المپیک ریو کسب کنیم و می توان گفت بد ترین نتیجه را در المپیک گرفته ایم، در صورتی که بهترین نفرات را در اختیار داشتیم.

وی ادامه داد: احساس من این است که تکواندو کارانمان تمام تلاش خود را کردند تا نتیجه بگیرند ولی متأسفانه در المپیک به خاطر سختی مسابقات و جو سنگینی که وجود داشت نتوانستند نتیجه مورد نظر را بگیرند.

کرمی در خصوص عملکرد تکواندو در بخش بانوان بیان کرد: سرکار خانم کیمیا علیزاده پدیده این دوره از رقابت ها بود و می توانم بگویم که وی هر چند با تلاش مربیان به اینجا رسید ولی تنها با استفاده از توانایی ها و استعداد هایی که داشت توانست مدال بگیرد . تکواندو حالت استعداد ذاتی دارد و تکواندوکار در کنار مربیان و تمریناتی که دارد، بحث ژنتیکی نیز تأثیر گذار است.

وی در خصوص صحبت های سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو که بعد از شکست مهدی خدابخش مقابل تکواندکار ایرانی تیم ملی آذربایجان(میلادبیگی) از وی و رضا مهماندوست سرمربی تیم ملی آذربایجان به عنوان “مزدور” نام برد و جنجال رسانه‌ای بسیار زیادی هم به خاطر این جمله به راه افتاد، تصریح کرد: اگر چنین صحبت هایی شده باشد، باید بگویم که متأسفانه این حرف ها برازنده یک مدیر ورزشی نیست. زمان کودکی ما آقای مهماندوست به جبه های جنگ رفته و جانباز شده اند.

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو افزود: در حالی که هنوز هم ترکش در بدنشان وجود دارد و واقعا دور از انصاف و جوانمردی است که به یک جانباز یا یک فردی که جوانی خود را برای دفاع از میهن خود صرف کرده است چنین القابی بدهیم. به هیچ عنوان چنین صحبت هایی درست و قابل قبول نیست.

وی عنوان کرد: امیدوارم جنبه باخت داشته باشیم و بعد از هر عملکرد ضعیفی که کسب کردیم به دنبال مشکل و رفع ضعف هایمان باشیم تا اینکه باختمان را به گردن دیگری بیاندازیم.

کرمی در خصوص پیشنهادش برای مسئولین استانی و کشوری برای المپیک توکیو توضیح داد: صادقانه می گویم، متأسفانه در دوره ای که من در خدمت تیم ملی بودم، حتی یک دفعه هم مسئولین استانی با من تماس نگرفتند که بگویند آقای کرمی چه کاری انجام دهیم تا ورزش تکواندو در استان پیشرفت کند. رئیس هیئت تکواندو استان را نمی شناسم و نمی دانم چه کسی هست.

وی گفت: رئیس هیأت تکواندو استان از وقتی انتخاب شده است تماسی نگرفته، مطمئن باشید با این روندی که در پیش گرفته اند، من ضرر نخواهم کرد بلکه این استان و ورزشکارانش است که متضرر می شوند. آرزوی من خدمت به استان و ورزشکارانش بود ولی به نظر من این دوستان به جوانان خیانت می کنند. متأسفانه هم اکنون نیز عدم موفقیت تیم ملی تکواندو به خاطر این است که از تمام توانایی ها و پتانسیل هایی که داریم استفاده نکرده ایم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :