مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: برای برپایی نمایشگاه مطبوعات در سه ماهه چهارم و آخر سال برنامه ریزی کرده ایم که همزمان با جشنواره مطبوعات نمایشگاه مطبوعات نیز گشایش خواهد یافت.

تبریزمن، سرویس فرهنگی هنری: محمد محمدپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان درباره زمان برپایی نمایشگاه کتاب در گفتگو با تبریزمن، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده ۲۶ مرداد آغاز نمایشگاه کتاب تبریز می باشد که به مدت یک هفته این نمایشگاه دایر خواهد شد.

وی ادامه داد: به سبب اینکه نمایشگاه کتاب امسال مقارن با ماه محرم خواهد بود در کنار نمایشگاه کتاب، نمایشگاه قرآن کریم نیز برپا خواهد شد.

محمدپور

محمدپور با اشاره به اینکه در کنار نمایشگاه کتاب، نمایشگاه مطبوعات برگزار نخواهد شد توضیح داد: برای برپایی نمایشگاه مطبوعات در سه ماهه چهارم و آخر سال برنامه ریزی کرده ایم که همزمان با جشنواره مطبوعات، نمایشگاه مطبوعات نیز گشایش خواهد یافت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از برنامه های پیش روی این اداره کل گفت و توضیح داد: روز ۱۷ شهریور ماه مراسمی با عنوان دویستمین سال صنعت چاپ خواهیم داشت و روز ۲۷ شهریور ماه نیز نشستی با شهریار پژوهان توسط بنیاد ادب آذربایجان خواهیم داشت که با همکاری بنیاد و اداره کل خواهد بود و چندین برنامه فرهنگی هنری دیگری که یکی برنامه های پیش رو جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه و عکس کلیبر و سبک زندگی مردم منطقه ارسباران می باشد که روز ۱۹ شهریور ماه اختتامیه این مراسم برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :