شهرتی فر اظهار داشت: مسئولان پرسپولیس درخصوص امنیت ورزشگاه اختصاصی تراکتور اظهارنظر نکنند و بدون شک مشکلی برای برگزاری این بازی در ورزشگاه اختصاصی پیش نمی آید.

دکتر رحیم شهرتی فرماندار تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین خبر از محل برگزاری دیدار دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس تهران گفت: هیأت فوتبال نامه ای ارسال کرده است که در آن، گفته می شود باشگاه تراکتورسازی درخواست کرده است تا همانند هفته های ابتدایی لیگ، در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان پرسپولیس تهران باشد.

وی ادامه داد: طی جلسه ای که بین مسئولین مربوطه و شورای تأمین برگزار شده است، این موضوع به نیروی انتظامی منعکس شده است تا بعد از برآورد تدابیر امنیتی و شرایط برگزاری این دیدار نتیجه را اعلام کنیم.

شهرتی فر بیان کرد: با توجه به برگزاری بازی در این ورزشگاه، پیش بینی می کنیم مشکلی برای برگزاری دیدار دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس در استادیوم اختصاصی پیش نیاید و امیدواریم با مدیریت مسائل پیرامون، این بازی انجام شود.

فرماندار تبریز در خصوص آخرین وضعیت استادیوم یادگار امام تصریح کرد: کارهای بازسازی چمن ورزشگاه یادگار امام انجام می شود فقط موضوعی که باقی مانده، کارفرما گفته است بعد از پهن کردن چمن، مدت کوتاهی نیاز است تا چمن ریشه بیندازد تا قوی و محکم شود.

وی افزود: اگر بعد از اتمام کار ها بازی انجام شود چمن صدمه می بیند. امیدواریم در صورت برگزاری بازی ماشین سازی با سپاهان در یادگار امام، چمن استادیوم نیز برای این دیدار آماده شود و انشالله مسابقات ورزشی در تبریز با امنیت کامل برگزار خواهند شد.

شهرتی فر در خصوص اظهارات پرسپولیسی ها مبنی بر عدم امنیت ورزشگاه اختصاصی تراکتور توضیح داد: مسائل امنیتی و انتظاماتی استان و به خصوص تبریز، متولی و مسئول دارد. اشخاص غیر مسئول و غیر مرتبط اظهار نظر نکنند. هر صحبتی هم که انجام می شود بی حساب و کتاب است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :