برزگر اظهار داشت: گل هایی که خوردیم روی اشتباهات فردی بود.

تبریزمن، سرویس ورزشی: جعفر برزگر بازیکن جوان و آینده دار تیم شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص باخت سه بر صفر مقابل تیم نیروی زمینی تهران گفت: بازی های اول همیشه برای تیم ها سخت هستند. چرا که بازیکنان از بدنسازی خارج شده و هنوز به هماهنگی کامل نرسیده اند. چند بازیکن دیر تر به ما اضافه شدند و با توجه به اینکه بازی تدارکاتی کمی داشتیم، هماهنگ نبودیم.

وی ادامه داد: در این بازی داور در همان ابتدا به نفع تیم میزبان پنالتی گرفت و همین موضوع باعث شد تا تیم فشار زیادی را تحمل کند. نتوانستیم آنطور که باید و شاید عمل کنیم و گل هایی که خوردیم روی اشتباهات فردی بود و تیم حریف به هیچ عنوان قوی تر از ما نبود.

برزگر افزود: تیم بومی داریم. تمام بازیکنان سابقه فوتبالی خوبی دارند، قطعا رفته رفته به هماهنگی کامل خواهیم رسید و صد در صد از گروه خود صعود خواهیم کرد. فقط در این راه به حمایت هواداران و فوتبال دوستان استان احتیاج داریم.

بازیکن تیم فوتبال شهرداری تبریز در خصوص بازی هفته بعد با تیم هف سمنان تصریح کرد: سمنان تیم بسیار خوبی برای این دوره از رقابت ها جمع کرده است. بازیکنان با تجربه ای در اختیار دارد. همچنین اسماعیل حلالی سرمربی این تیم می باشد که با انگیزه بسیار زیادی به تبریز خواهد آمد. امیدواریم با حضور هواداران و پیروزی در این بازی استارت خوبی در این دیدار خانگی بزنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :