تیم فوتبال گسترش فولاد توانست در دیدار تدارکاتی مقابل ماشین سازی به پیروزی برسد.

به گزارش تبریزمن، دو تیم گسترش فولاد و ماشین سازی عصر امروز در قالب دیدار تدارکاتی مقابل یکدیگر صف آرایی کردند و در نهایت این دیدار دوستانه با پیروزی شاگردان کمالوند به پایان رسید.

ماشین سازان در نیمه اول این دیدار موقعیت های زیادی را روی دروازه گسترش فولاد خلق کردند ولی نتوانستند از آنها استفاده کنند. همچنین شاگردان کمالوند نیز چند موقعیت خطرناک را در این نیمه از دست دادند و در نهایت دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

اما نیمه دوم شرایط تغییر کرد و تیم ها با تعویض های مختلفی که داشتند روند بازی را تغییر دادند. خطیبی در این نیمه به بازیکنان جوان و ذخیره فرصت داد تا خودی نشان داهند. همچنین کمالوند نیز با تغییر در ترکیب تیم، بازیکنان را محک زد.

لوسیانو پریرا در دقیقه ۷۰ دروازه سبزپوشان را باز کرد و پس از این گل، تیم ماشین سازی رو به بازی انتحاری آورد و آبی پوشان نیز با استفاده از این فرصت گل دوم را در دقیقه ۷۵ توسط رضا خالقی فر به ثمر رساندند.

سبز پوشان در دقایق پایانی بازی توپ و میدان را بدست گرفتند و با حملات پی در پیی که روی دروازه گسترش فولاد داشتند توانستند یکی از گل های خورده را از روی ضربه ایستگاهی توسط ادسون جبران کنند و این بازی تدارکاتی در نهایت با نتیجه دو بر یک به نفع تیم گسترش فولاد به پایان برسد.

ماشین سازان در اولین دیدار دوستانه خود در تعطیلات لیگ، مقابل تراکتورسازی صف آرایی کرده بودند که این دیدار نیز با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسیده بود.

شایان ذکر است، مهندس زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد و کاپیتان پازوکی مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا نیز با حضور در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد، این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :