قلعه نویی گفت: تراکتور برندی شده است که خارج از آذربایجان نیز این تیم را دوست دارند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی، در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: بازی های تراکتورسازی با پرسپولیس از حساسیت خاصی برخوردار است. تراکتور برندی شده است که خارج از آذربایجان نیز این تیم را دوست دارند. پرسپولیس تیم بسیار بزرگ و مردمی می باشد. امیدوارم فردا نیز بازی خوبی از دو تیم شاهد باشیم.

وی ادامه داد: خط حمله خطرناکی دارند و در این چند روز که به فاز تاکتیکی رفته ایم، کار کرده ایم. نقاط ضعف پرسپولیس را آنالیز کرده ایم، تراکتور بزرگ هستیم ولی این تعطیلی هایی که منسوخ شده و هیچ جای دنیا این کار را نمی کنند شرایط تیم ها را سخت کرده است. به نظر من در کیفیت باشگاه ها این روند تأثیر خواهد گذاشت. ولی امیدواریم فردا به سه امتیاز بازی برسیم.

قلعه نویی افزود: نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان از آماده نبودن یادگار امام ضرر دیدیم. در این سه بازی با حضور هواداران و بلیط فروشی که صورت می گرفت، باشگاه به درآمد خوبی می رسید ولی متأسفانه برنامه ریزی هایی که صورت گرفت به باشگاه لطمه زد.

وی ادامه داد: طرفداران آذری، در بازی با النصر فرهنگ خود را نشان دادند و نیازی به توصیه نیست. ولی امیدوارم با ظرفیتی که استادیوم دارد حضور داشته باشند تا مشکلی پیش نیاید. احترام به حریف را در بازی با پیکان همه دیدند. فوتبال برد و باخت دارد ولی ما تلاشمان را خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را کسب کنیم و امیدوارم در بازی فردا اولین بودن خود را نشان دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :