مربی ماشین سازی گفت: امیدواریم هوادارانی که از فوتبال آذربایجان حمایت می کنند، فردا نیز در استادیوم آزادی ماشین سازی را تنها نگذارند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: صادق پورحسین مربی باتجربه تیم ماشین سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین شرایط تیم برای بازی فردا گفت: با توجه به بیست روزی که لیگ تعطیل شد، کادر فنی برنامه ریزی هایی انجام داد تا بازیکنان در شرایط آماده باقی بمانند و باتوجه به حمایت هایی که از سوی مسئولان باشگاه صورت گرفت، توانستیم در این مدت به خواسته هایمان برسیم.

وی ادامه داد: امیدوارم در بازی های پیش رو بتوانیم با کسب نتایج در شأن تیم ماشین سازی، هوادارانمان را خوشحال کنیم و در جدول نیز شرایط را بهبود ببخشیم.

پورحسین در خصوص شناخت از تیم استقلال بیان کرد: استقلال یکی از تیم های بزرگ و پر هوادار ایران می باشد که در سال های گذشته نیز عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است. این تیم از کادر فنی بسیار خوبی برخوردار است.

وی افزود: استقلال تا هفته چهارم نتوانسته نتیجه خوبی کسب کند ولی این برایمان ملاک نیست و فردا برای کسب امتیاز به میدان خواهیم رفت و با ارائه یک بازی خوب و منطقی عملکرد مثبتی از خود نشان دهیم.

مربی ماشین سازی در خصوص حضور و حمایت هواداران از این تیم بیان کرد: با توجه به شعار ” آذربایجان تیملری فرق المز رهلری ” و باتوجه به اینکه ما نماینده تبریز و آذربایجان هستیم، امیدواریم هوادارانی که از فوتبال آذربایجان حمایت می کنند، فردا نیز در استادیوم آزادی ماشین سازی را تنها نگذارند و با حضور خود به بازیکنان انرژی مضاعفی بدهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :