دیدار دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۱۵ امروز در استادیوم اختصاصی باشگاه تراکتورسازی به مصاف هم رفتند که مصاف دو تیم در نهایت با نتیجه تساوی صفر صفر خاتمه یافت.

در نیمه اول بازی هر دو تیم در این دیدار موقعیت های خوب گلزنی داشتند که نتواستند آنطور که باید و شاید از آن ها استفاده کنند.

محمد ابراهیمی از تراکتور توپ را به تیر دروازه کوبید و بیرانوند، دروازبان پرسپولیس نیز واکنش های خوبی را روی ضربات سر بازیکنان تراکتور از خود نشان داد.

مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده نیز یکی دو موقعیت خوب گلزنی را برای پرسپولیس از دست دادند.

با آغاز نیمه دوم تراکتور با انرژی تر از پرسپولیس ظاهر شده و همچون نیمه اول چند موقعیت عالی گلزنی روی داوره حریف ایجاد کرد اما بی دقتی بازیکنان و نیز درخشش بیرانوند مانع از فروریختن دروازه سرخپوشان پایتخت شد تا این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یابد.

براى پرسپولیس در دیدار امروز: علیرضا بیرانوند، محسن ربیع خواه، سیدجلال حسینى، محمد انصارى، حسین ماهینى، کمال کامیابى نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدى طارمى و على علیپور به میدان رفته اند.

همچنین، امیر قلعه‌نویی برای بازی امروز مقابل پرسپولیس محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، خالد شفیعی، هادی محمدی، مهدی کیانی، محمد نوری، کرار جاسم، سروش رفیعی، محمد ابراهیمی و لوسیانو ادینیو را در ترکیب اصلی قرار داده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :