بخشی زاده گفت: قطعا هواداران در بازی فردا این نماینده آذربایجان را تنها نخواهند گذاشت و امیدواریم فردا نیمی از سکو های آزادی سبز شود.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مهدی بخشی زاده مربی تیم ماشین سازی تبریز در آستانه بازی با استقلال تهران، در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان برای بازی فردا اظهار داشت: با توجه به تعطیلاتی که پیش رو داشتیم، برنامه ریزی خوبی در نظر گرفته شد تا بازیکنان با انجام چند بازی تدارکاتی و برنامه های تمرینی، به شرایط آمادگی و هماهنگی بیشتر برسند. خوشبختانه تمریناتمان بدون مصدوم پیش رفت و کارهای بدنسازی و تاکتیکی که مد نظر سرمربی تیم بود به خوبی صورت گرفت.

وی ادامه داد: تیم از روحیه بسیار بالایی برخوردار است. تمام بازیکنان برای ارائه یک بازی تماشگر پسند و زیبا آماده هستند. قطعا برای کسب امتیاز به تهران آمده ایم. امیدواریم بتوانیم دست پُر به تبریز برگردیم و دل هوادارانمان را شاد کنیم.

بخشی زاده در خصوص استقلال تهران بیان کرد: استقلال تهران در هفته های اخیر نتایج بهتری کسب نکرده است و همین موضوع نیز کار را برایمان سخت خواهد کرد. این تیم را آنالیز کرده ایم و بازیکنان نباید آنها را دست کم بگیرند. استقلال میزبان است و می خواهد از شرایط میزبانی و حضور هواداران به نفع خود استفاده کند.

وی در خصوص حضور و حمایت هواداران از تیم ماشین سازی در استادیوم آزادی تصریح کرد: ماشین سازی بعد از بیست سال به لیگ برتر آمده است و یکی از نماینده های تبریز و آذربایجان در لیگ می باشد. قطعا هواداران در بازی فردا این نماینده آذربایجان را تنها نخواهند گذاشت.

مربی تیم ماشین سازی توضیح داد: امیدواریم فردا نیمی از سکو های آزادی سبز شود و با حمایت یار دوازدهم و با ارائه یک بازی خوب و کسب پیروزی دل آنها را شاد کنیم و شرمنده طرفدارانمان نشویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :