ساعی گفت: منتظر بودم ببینم در تبریز و ورزشگاه اختصاصی تراکتور نیز نارنجک پرتاب می شود یا نه!

تبریزمن، سرویس ورزشی: مجتبی ساعی گزارشگر بازی تراکتورسازی و پرسپولیس در گفتگو با تبریزمن، در خصوص حواشی پیش آمده برای وی اظهار داشت: تا جایی که می دانم در گزارشی که کردم، جمله ” بازی در آرامش و امنیت در حال برگزاری است ” هواداران پرسپولیس را ناراحت کرده است. بله تعدادی از هوادارانما ها که در همه جای دنیا نیز چنین موضوعی را شاهد هستیم، به زمین بطری آب پرتاب کردند ولی ملاک من کل ورزشگاه بود.

وی ادامه داد: همچنین من منتظر بودم ببینم در تبریز و ورزشگاه اختصاصی تراکتور نیز نارنجک پرتاب می شود یا نه! وقتی نارنجکی پرتاب نمی شود و دو سه نفر بطری آب پرتاب می کنند نمی توانم هفت هزار نفر را به خاطر عده ای اندک زیر سوال ببرم.

ساعی بیان کرد: با چشم خود دیدم که تعدادی از هواداران فحاشی می کنند ولی در مقابل تعداد زیادی نیز به این موضوع اعتراض کرده و مانع فحاشی بودند. در این بازی کل ورزشگاه فحاشی نکرده است و نمی توانیم کل هواداران تراکتورسازی را که فرهنگ آنها در همه جای ایران زبان زد است به خاطر یک عده کم زیر سوال ببریم.

وی افزود: در چنین بازی های حساسی شاهد حواشی های خاصی می شویم. ولی به خدا قسم نارنجکی پشت نیمکت میهمان پرتاب نشد. به هر حال نمی دانم این موضوعی که من اشاره کردم چرا هواداران پرسپولیس را ناراحت کرده است. بارها و بارها در ورزشگاه آزادی چندین برابر این به بازیکنان و هواداران تراکتور فحاشی شده است. ملاک امنیت و آرامش من در این بازی نارنجک بود که من چیزی ندیدم ولی کار افرادی که بطری پرت کردند نیز به هیچ عنوان مورد تأیید نیست.

گزارشگر بازی تراکتورسازی و پرسپولیس تصریح کرد: فرض کنیم در این موضوع من اشتباه کرده ام، آیا مسئله به این حد بزرگ بود که به ناموس، خانواده و همشهریان من فحاشی رکیکی شود. انداختند بطری خیلی بد است ولی به نظر من فحش ناموس از آن بد تر است که متأسفانه تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس آن بعد از بازی انجام داده اند. در فوتبال همه حق اشتباه دارند. بازیکن پنالتی خراب می کند، داور تصمیم اشتباه می گیرد، دروازه بان گل می خورد، شاید روزی گزارشگر هم اشتباه کند ولی چقدر باید بعضی افراد بی رحم باشند که این چنین فحاشی کنند.

وی توضیح داد: حواشی و رخ داد های بعد از بازی را ندیدم چرا که ورزشگاه را زود تر ترک کردم. موضوعی که در گزارشم به آن اشاره کردم مربوط به ۹۰ دقیقه بازی بود و نمی دانم بعد از بازی چه اتفاقاتی رخ داده است.

ساعی در خصوص واکنش کانال تلگرامی وابسته به روابط عمومی شهرداری تبریز گفت: واقعا تعجب می کنم که چنین مطالبی نوشته اند. اگر به گزارش من توجه کنید ابتدای آن را با جمله ” از شهر تبریز، شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ به شما سلام می دهم ” آغاز کردم. این جمله خیلی هارا نارحت کرده است که چرا شهر خودم را تعریف کرده ام. من چنین کاری را در شبکه سراسری که میلیون ها بیننده دارد انجام می دهم در مقابل متأسفانه در نهایت بی رحمی و بی مهری نمی دانم چه کسی که با من یا با این جمله من مشکل داشت آن مطالب را می نویسد. نمی دانم این موضوع از طرف چه کسی یا چه کسانی بود.

وی عنوان کرد: شعری هست که می گوید ” عیب پاکان زود بر مردم هویدا می شود، در میان شیر خالص موی رسوا می شود ” وقتی هواداران تراکتورسازی هم مظلوم هستند و هم به نوعی با شعار عیبی یوخ به زیبایی های فوتبال می افزایند، شاید داخل آنها همان در میان شیر خالص مویی پیدا شود که کار بدی انجام دهند و شیر خالص زیر سوال برود. در این میان تمام افرادی که فحاشی کرده اند را به خدا سپرده ام.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :