سرمربی سپاهان گفت: برای سپاهان یک امتیاز خوب نیست و برای سه امتیاز خواهیم جنگید.

تبریزمن، سرویس ورزشی: عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی تبریز اظهار داشت: پیش از صحبت هایم باید از کانون هواداران ماشین سازی که با گل به استقبال ما آمدند تشکر کنم. همچنین از تیم ماشین سازی که زمین تمرینی خود را به ما دادند تشکر می کنم. امتیاز ها نزدیک به یکدیگر می باشد و فرق نمی کند میزبان و میهمان چه کسی است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در بازی هفته گذشته دو امتیاز حساس بازی خانگی را از دست دادیم. امیدواریم بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم و بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. شجاع خلیل زاده تنها مصدوممان در بازی فردا خواهد بود.

ویسی بیان کرد: تمام تیم ها شکل واقعی خود را نگرفته اند . ۹۵ درصد تغییر داشتیم و همین موضوع به زمان نیاز دارد. هواداران انتظار دارند بازی هایمان همراه با پیروزی باشد. مسئولین و هواداران از روند تیم رضایت دارند و امیدواریم بتوانیم در آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

وی در خصوص شناخت از تیم مشاین سازی عنوان کرد: تیم هایی که ناشناخته هستند بازی مقابل آنها بسیار سخت است. بازی فردا برای هر دو تیم حساس است و فقط سه امتیاز به درد خواهد خورد. برای سپاهان یک امتیاز خوب نیست و برای سه امتیاز خواهیم جنگید.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: تیم گردن کلفت و قابل احترام است. تبریز سه نماینده در لیگ برتر دارد. ماشین سازی را آنالیز کرده و شناخت خیلی خوبی از این تیم داریم. ماشین سازی این لیاقت را داشت که در لیگ برتر حضور داشته باشد چرا که یک تیم ریشه دار است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :