سرمربی ماشین سازی گفت: متأسفانه ماشین سازی را تنها می بینیم. تنها تیمی هستیم در لیگ برتر که تمرینات خود را خارج از زمین اصلی انجام می دهیم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهار داشت: تسلیت می گویم به دوست عزیزمان آقای مونسی به دلیل از دست دادن پدر بزرگوار خود و بهادر عبدی که در روز های اخیر در غم از دست دادن عزیزان خود نشسته است.

وی ادامه داد: با احترامی که به باشگاه سپاهان و آقای ویسی قائل هستیم، سپاهان همیشه مدعی قهرمانی بود، ولی فیلمی که از این تیم دیدیم، سپاهان می توانست بالای جدول قرار بگیرد. این تیم از لحاظ قدمت و سابقه قهرمانی در لیگ برتر تیم بسیار خوبی است. تدابیری که برای دیدار فردا اندیشیده ایم، ارائه یک بازی زیبا و کسب نتیجه است که امیدوارم بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

خطیبی افزود: متأسفانه ماشین سازی را تنها می بینیم. تنها تیمی هستیم در لیگ برتر که تمرینات خود را خارج از زمین اصلی انجام می دهیم. از دکتر سهرابی تشکر می کنم چرا که نزدیک به یک هفته تلاش می کند، وی از صبح تا شب دنبال زمین بازی است. در شهر خود غریب هستیم. مقصر من هستم، دو تیم لیگ برتری کردم ولی برای خودمان زمینی پیدا نمی شود. امیدوارم مسئولین دکتر سهرابی را تنها نگذارند.

وی بیان کرد: دوران خوبی در سپاهان داشتم. امیدوارم بتوانم مقابل سپاهان بازی انجام دهیم که در شأن فوتبال تبریز و تیم ماشین سازی باشد. هدف ما ارائه یک بازی خوب و تماشاگر مقابل سپاهان که امیدوارم همراه با برد و کسب سه امتیاز باشد.

سرمربی ماشین سازی در مورد پیوستن مهرداد بایرامی تصریح کرد: بایرامی یکی از بازیکنان باتجربه بومی است که می تواند در آینده به ماشین سازی کمک کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :