قلعه نویی گفت: سی میلیون آذری زبان داریم، ولی در بحث ۳۰۹۰ تنها سی هزار عضو داریم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری پیش از بازی با سیاه جامگان اظهار داشت: پیش از صحبت در خصوص مسائل فنی، عید غدیر خم را تبریک می گویم چرا که بهترین روز مسلمانان می باشد. همچنین به خاطر حادثه تلخی که باعث فوت دوچرخه سوار پار المپیکی ما شد تسلیت می گویم.

وی ادامه داد: سی میلیون آذری زبان داریم، ولی در بحث ۳۰۹۰ تنها سی هزار عضو داریم. عضو تیم های دیگر بالای چند میلیون هستند و درآمد بسیار بالایی هم دریافت کرده اند، اولین ها هستیم و امیدواریم در این موضوع نیز اولین باشیم.

قلعه نویی بیان کرد: بعد از بازی با پرسپولیس متأسفانه اخبار غیر واقعی منتشر شد که همه آنها نشانگر این است که می خواهند تراکتورسازی لطمه بخورد. این تیم برای مردم آذربایجان است. سه نفر قصد دارند هر کاری بکنند تا تیم به حاشیه کشیده شود. ما رفتنی هستیم ولی هواداران و اصحاب رسانه ای استان باقی هستند و باید آسیب شناسی کرده و دشمنان تراکتور را از این تیم دور کنند.

وی افزود: همیشه تراکتور با تیم های مشهد مشکل داشت و پارسال نیز شاهد همین موضوع بودیم. تیم آقای فرهاد کاظمی بسیار تیم خوبی است. وی همیشه دنبال فوتبال زیبا می باشد و فردا بازی بسیار سختی داریم. در این چند روز در خصوص صدرنشینی با بازیکنان صحبت کردم تا به هدف نهایی و کسب جام فکر کنند.

سرمربی تراکتور تصریح کرد: تراکتور هستیم و برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت. روز به روز بهتر می شویم و تنها مشکلی که داریم، تعطیلی های لیگ است.

وی عنوان کرد: بازدیدی از استادیوم یادگار امام داشتیم که کارفرما ۲۶ مهر ماه را زمان آماده شدن زمین چمن اعلام کرد. البته وی این موضوع را نیز اشاره کرد که زمین چمن اصلی ۶ ماه بعد آماده خواهد شد.

 قلعه نویی در پاسخ به سوال خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت مصدومان تراکتور برای این بازی پاسخ داد: خوشبختانه شریفی و بنگر در شرایط آرمانی قرار دارد. متأسفانه جاسم کرار به دلیل آنفولانزایی که داشت در ترکیب ۱۸ نفره قرار ندارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :