سرمربی نفت تهران گفت: ماشین سازی فقط روی توپ های هوایی کار کرد تا به دورازه ما فشار وارد کند. باید بگویم فوتبال خاصی از آنها ندیدیم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: علی دایی، سرمربی تیم نفت تهران در نشست خبری بعد از بازی با ماشین سازی اظهار داشت: به نظر من بازی را خوب شروع نکردیم و ۱۰ دقیقه اول اشتباهات زیادی از بازیکنانم رخ داد. موقعیت های گلزنی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم.

وی ادامه داد: این بازی بازی سختی بود و سختی آن به خاطر اشتباهات داوری بود که در نیمه اول و دوم صورت گرفت. باید بگویم متأسفانه از داوری متضرر شدیم. امیدوارم این برد زمینه ای برای پیروزی در بازی های دیگر باشد.

دایی افزود: هرکسی که فوتبال را یک یا دو بار نگاه کرده باشد می تواند خیلی راحت در مورد داوری اظهار نظر کند. فاصله داوری در ایران خیلی زیاد است. اگر نگاه کنید نیمه اول آقای نصرتی مثل آب خوردن توپ را با دست می زند. شروع نیمه دوم دفاع وسط ماشین سازی در سانتر توپ را زد، باید پنالتی و اخراج می شد که متأسفانه هیچ واکنشی از سوی داور ندیدیم.

وی بیان کرد: ماشین سازی فقط روی توپ های هوایی کار کرد تا به دورازه ما فشار وارد کند. باید بگویم فوتبال خاصی از آنها ندیدیم. حق ما این سه امتیاز بود و بازیکنان ما با تمام وجود جنگیدند.

سرمربی نفت تهران تصریح کرد: از کمیته داوران خواهش می کنم از اول تا آخر بازی را نگاه کنند و ببینند که چقدر خطا بود که داور مسابقه یا نگرفت یا برعکس گرفت. بازیکن تیم ماشین سازی یار ما را زد ولی برای تیم حریف پنالتی گرفتند. دقایق آخر بازی داشتیم سکته می کردیم. داور کاری کرده بود که بازی که می توانستیم چهار گل بزنیم با یک اختلاف به پایان رسید.

وی در خصوص تعطیلات لیگ عنوان کرد: کجای دنیا لیگ اینقدر متوقف می شود. تیم ملی خوب از لیگ خوب تشکیل می شود. امیدوارم با این تعطیلات تیم ملی بتواند به جام جهانی برود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :