سرپرست گسترش فولاد گفت: کادر فنی و هیئت مدیره از عملکرد خلعتبری راضی نیستند ولی این بازیکن کنار گذاشته نشده است.

تبریزمن، سرویس ورزشی: حسن آذرنیا سرپرست تیم گسترش فولاد تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص خبر کنار گذاشتن محمدرضا خلعتبری بازیکن این تیم اظهار داشت: خلعتبری بعد از ریکاوری که انجام دادیم، از فراز کمالوند سرمربی تیم اجازه گرفت و به من نیز این موضوع را اطلاع داد.

وی ادامه داد: ظاهرا والده وی مریض است که مرخصی گرفته است و بحث کنار گذاشتنی نیست. واقعیت این است که کادر فنی و هیئت مدیره باشگاه از عملکرد این بازیکن راضی نیستند. یعنی آنطورکه از خلعتبری انتظار می رفت، آنطور بازی نکرد.

آذرنیا تصریح کرد: همین موضوع نیز شاید باعث شده ذهن بعضی ها به کنار گذاشتن این بازیکن برود. خلعتبری اخراج نیست و تا بازی جام حذفی مرخصی گرفته است. احتمال دارد از هفته نیز به تیم اضافه شود و در نهایت اگر خبر خاصی بود اطلاع خواهیم داد و عدم حضور وی در تمرینات به دلیل مشکلات شخصی بود که مرخصی گرفته است.

سرپرست گسترش فولاد بیان کرد: بازیکنان این تیم بعد از بازی، زیر نظر کادر فنی به تمرین پرداخته اند. در نظر داریم نقاط ضعف خود را برطرف کنیم و بتوانیم در بازی های پیش رو عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذاریم و نتایج بهتری کسب کنیم. در تلاش هستیم از بحرانی که در آن قرار گرفته ایم خارج شویم و پنجشنبه راهی اراک خواهیم شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :