مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفته، ۲۴مهر بازی روی چمن ورزشگاه یادگار امام برگزار خواهد شد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: عملیات بازسازی و ترمیم ورزشگاه یادگار امام(ره) از حدود ۳ ماه قبل آغاز شده است و ادامه دارد. پس از انجام عملیات زیر سازی، محموله های چمن ورزشگاه یادگار امام از کرج به تبریز ارسال و پهن می شود. در روز های اخیر، اعتراض های زیادی پیرامون کیفیت، نحوه پهن کردن این چمن بوجود آمده است.

جمشید نظمی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در این خصوص اظهار داشت: کار های پهن چمن در حال اجرا است. احتمال دارد این چمن زرد شود، این احتمال در چمنی که می خواستیم از ترکیه به تبریز منتقل کنیم نیز وجود داشت. چرا که چمن برداشته شده و به جای دیگر منتقل می شود و این موضوع کاملا طبیعی است.

وی ادامه داد: ولی جای هیچ نگرانی نیست این موضوع توسط مهندسین پیش بینی شده بود. در صورت زرد شدن بخش هایی از چمن، آن قسمت تعویض خواهد شد و با آبیاری، نگهداری و چمن زنی که خواهد شد، قطعا شرایط زمین بهتر می شود.

نظمی در خصوص انتقاداتی که در مورد کیفیت و آینده این چمن وجود دارد تصریح کرد: طی برنامه ریزی هایی که صورت گرفته است، در مدت زمان تعیین شده هیچ صدمه ای به زیرسازی زمین یادگار امام وارد نخواهد شد و در این شش ماه به لایه های زیرین زهکشی نخواهد رسید و همه این موضوعات پیش بینی شده است.

وی بیان کرد: محموله های چمن همچنان به تبریز ارسال می شود. انشالله کار پهن چمن تا ۱۲ مهر به پایان خواهد رسید و طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفته، ۲۴مهر بازی روی چمن ورزشگاه یادگار امام برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی افزود: کار های آماده سازی کاشت چمن مورد نظر خارجی انجام شده است. ولی بعد از اتمام پهن این چمن، پیمانکار به کاشت چمن خارجی خواهد پرداخت تا ۶ ماه دیگر چمن فعلی با چمن اصلی تعویض شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :