امیر تقی زاده گفت: جلب مشارکت حداکثری جوانان در قالب سازمانهای مردم نهاد، با هدف آماده نمودن نسل جوان برای مدیریت در عرصه های اجتماعی صورت می گیرد.

به گزارش تبریزمن، امیر تقی زاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در آیین افتتاحیه اولین دوره مسابقات رباتیک انجمن علمی پژوهشی مهد دانش شهرستان جلفا با بیان اینکه جلب مشارکت حداکثری جوانان در قالب سازمانهای مردم نهاد با هدف آماده نمودن نسل جوان برای مدیریت در عرصه های اجتماعی و بالا بردن روح مشارکت و تعامل و همکاری جوانان از اولویت های اساسی معاونت فرهنگی و امور جوانان است.

تقی زاده با ابراز خوشحالی از شکل گیری سازمانهای مردم نهاد در شهرستانهای استان ، تاسیس و توانمندسازی این سازمانها را کمک بزرگی برای دستگاههای دولتی در اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی دانست.

معاون فرهنگی و امور جوانان  سازمانهای مردم نهاد دانش بنیان را بهترین فضا برای بالا بردن روح خلاقیت و بهترین مکان برای گذران اوقات فراغت غنی دانست و افزود بارور کردن روح علم و تلاش در پیمودن قله های معرفت از دوران دانش آموزی در این سازمانها نسلی فرهیخته و توانمند را تحویل اجتماع خواهد داد.

photo_2016-09-30_21-07-27

تقی زاده با اشاره به موقعیت محیطی شهرستان جلفا و فراهم بودن زیرساختهای بنیان های علمی و حمایت های منطقه آزاد ارس از جوانان نخبه و شرکت های دانش بنیان و جمعیت جوان و فعال شهرستان جلفا شرایط را برای توسعه موسسات علمی پژوهشی بهتر از گذشته فراهم نموده و اداره کل ورزش و جوانان ایجاد بستر فعالیت و حل موانع قانونی صدور مجوز چنین مراکزی را وظیفه خود میداند و تمام تلاش خود در جهت حمایت از سازمانهای مردم نهاد را بکار خواهد گرفت.

امیر تقی زاده معاون فرهنگی و امور جوانان استان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس از شهدای مدافع حرم به عنوان نگین انگشتر ایثار و شهادت نام برده و شهدای ۸ سال دفاع مقدس را حلقه انگشتر ایثار و از جان گذشتگی دانسته و افرود نسل جوان باید حافظ تاریخ و اسطوره های ۸ سال دفاع مقدس بوده و ارزشهای آنها را سینه به سینه بهم دیگر منتقل نمایند.

اولین دوره مسابقات رباتیک و خلاقیت با حمایت منطقه تجاری صنعتی آزاد ارس و اداره ورزش و جوانان شهرستان جلفا به مدت دو روز در تاریخ های ۷ و ۸ مهرماه در شهرستان جلفا برگزار خواهد شد که از سراسر کشور در این مسابقات نخبگان علمی شرکت کرده اند که در پایان به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :