ذوالفقاری گفت: تمریناتمان را از ساعت ۱۵٫۳۰ امروز آغاز خواهیم کرد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت تراکتورسازان و برنامه های این تیم در تعطیلات لیگ اظهار داشت: بعد از دو روز استراحت، تمرینات خود را از ساعت ۱۵٫۳۰ عصر امروز برگزار خواهیم کرد.

وی در خصوص برگزاری اردوی تهران ادامه داد: بعد از آغاز تمرین امروز، کادر فنی برنامه خود را برای ادامه تعطیلات ارائه خواهد کرد. فعلا صحبتی در خصوص برگزاری اردو انجام نشده است.

سرپرست سرخ پوشان در خصوص بازیکنان مصدوم این تیم افزود: خوشبختان تمام بازیکنان از آمادگی بالایی برخوردار بوده و در میدان حضور داشتند، جا دارد از کادر پزشکی تیم که در این مدت تمام تلاش خود را برای رساندن بازیکنان مصدوم انجام داده تشکر کنم و امیدواریم با همین روند و بدون مصدوم مسابقات لیگ برتر و جام حذفی را ادامه دهیم.

وی در خصوص مشکلات مالی که بازیکنان در مصاحبه های خود به آن اشاره می کنند، عنوان کرد: تمام باشگاه ها و تیم ها مشکل مالی دارند. فکر نکنم مشکل آنچنانی وجود داشته باشد. خوشبختانه با تلاش شبانه روزی مسئولان باشگاه، تا به اینجای کار از دیگر باشگاه ها در بحث مالی وضعیت بهتری داریم.

ذوالفقاری در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام، تصریح کرد: در این مورد سردار نظمی باید پاسخ دهند چرا که ما هر صحبتی کنیم امکان دارد مسائلی پیش بیاید. تعویض و زیرسازی چمن ورزشگاه کاری بود که باید شروع می شد. انشالله که کار ها خوب پیش برورد و در زمانی که گفته شده آماده بازی شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :