ادیب گفت: رسول خطیبی به بازیکنان جوان اعتماد می کند و استاد معرفی کردن بازیکنان ستاره به فوتبال ایران است.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سهراب ادیب، بازیکن جوان و آینده دار تیم ماشین سازی تبریز، که در یکی از تیم های اردبیل بازی می کرد. توسط رسول خطیبی استعداد یابی شد و به سبزپوشان پیوست. وی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت تیم و خود اظهار داشت: خدارا شکر بعد از پیروزی یازده بر دو مقابل تیم اتحاد لردگان، وضعیت روحی بسیار خوبی داریم. تمریناتمان به صورت منظم در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: انشالله خود را برای بازی های پیش رو آماده می کنیم، تا بتوانیم با عملکرد بهتر و ارائه یک بازی خوب امتیازات بیشتری را کسب کنیم. خوشبختانه بعد از سپری کردن چند هفته، به هماهنگی با بازیکنان تیم رسیده ام و از لحاظ بدنی نیز در شرایط خوبی قرار دارم.

photo_2016-10-03_15-05-16

ادیب در خصوص گلزنی در جام حذفی افزود: بعد از اینکه به تیم ملحق شدم، بازی دوستانه ای در تهران با سایپا داشتیم که رسول خطیبی در آن بازی از من استفاده کرد و توانستم دو گل به ثمر برسانم. در آن بازی شرایط خوبی داشتم ولی با توجه به اینکه تجربه اول حضور در تیم بزرگسالان و لیگ برتری بود.

بازیکن ماشین سازی عنوان کرد: در گرجستان کمی اُفت داشتم ولی خدارا شکر،  الان به شرایط آرمانی که مد نظر بود برمیگردم. بعد از تمرینات از آقای خطیبی و دیگر اعضاء کادر فنی نقاط ضعف خودم را می پرسم. آقا رسول خیلی کمک می کند تا فوتبالم بهتر شود.

nejati-12-of-45

وی در خصوص بومی سازی و استعداد یابی رسول خطیبی بیان کرد: بازی که در اردبیل با ماشین سازی بازی کردیم، به حاج رسول گفتم که من قبل از بازی با ماشین سازی به دوستان و آشنایانم می گفتم که آرزوی شاگردی رسول خطیبی را دارم.

ادیب خاطر نشان شد: چرا که به بازیکنان جوان اعتماد می کند و استاد معرفی کردن بازیکنان ستاره به فوتبال ایران است. مربی است که اندیشه و درک فوتبالی بسیار بالایی دارد و امیدوارم در ادامه لیگ نیز بتوانم جواب اعتماد هایش را بدهم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :