فرمانده سپاه ناحیه غدیر از برگزاری همزمان رزمایش  گردان های بیت المقدس و کوثر برای اولین بار خبر داد.

تبریزمن، سرویس سیاسی: سرهنگ داوود عباسی، فرمانده سپاه ناحیه غدیر تبریز در جمع خبرنگاران گفت:هدف از اجرای اینگونه رزمایش را نشان دادن قدرت بسیج در پاسخ به تهدیدات دشمن دانست و افزود: برای هر سن اریو دشمن طرحی برای مقابله داریم.

فرمانده سپاه ناحیه غدیر بیان کرد:این رزمایش ها آمادگی همه جانبه بسیج را در مقابله با هر گونه تهدید دشمن و سناریوی آن ها نشان داده و قدرت بازدارندگی نظام را تقویت می کند.

وی با بیان اینکه ۹گردان از گردان های بیت المقدس در این رزمایش حضور خواهند داشت، شاخصه مهم رزمایش امسال سپاه غدیر تبریز را حضور گردان کوثر این ناحیه در این رزمایش خواند.

عباسی افزود: گردان های بیت المقدس در قالب تاکتیک های ۹گانه؛ اغتشاشات، آرام سازی، هلی برن، ضد هلی برن، عملیات تاخیری، بازپس گیری و … به اجرای رزمایش خواهند پرداخت که گردان کوثر نیز به عنوان امداد و نجات در این رزمایش حضور خواهد داشت.

داوود عباسی

وی ادامه داد: این رزمایش با رمز محمد رسول الله در پادگان شهید قاضی به مدت دو روز، ۱۵ و ۱۶ مهر اجرا خواهد شد که زیارت عاشورا، مداحی و عزاداری محرم از برنامه های فرهنگی و جنبی آن است.

عباسی بیان کرد: پیگیری آموزش های لازم پیش از رزمایش، استفاده از اساتید مجرب برای آموزش ها، حضور گردان کوثر، استفاده از اردوگاه را از وجه تمایز رزمایش امسال نسبت به سال گذشته عنوان کرد.


سرهنگ عباسی هدف از اجرای اینگونه رزمایش را نشان دادن قدرت بسیج در پاسخ به تهدیدات دشمن دانست و افزود: برای هر سناریو دشمن طرحی برای مقابله داریم.

عباسی ضمن قدردانی از اهالی رسانه در انعکاس اخبار بسیج، از آن ها به عنوان جهادگران عرصه جنگ نرم نام برد و اظهار داشت: خبرنگاران در خط مقدم این جبهه هستند و با روحیه و تفکر بسیجی گام برداشته و قلم می زنند چراکه ظرفیت و توان بسیج را با کار جهادی خود به رخ دشمنان می کشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :