شاگردان امیر قلعه نوعی در نیمه اول بازی خود مقابل فولاد متوقف شدند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم تراکتورسازی و فولاد خوزستان از ساعت ۱۵:۰۰ امروز به مصاف هم رفتند که دیدار دو تیم در ۴۵ دقیقه ابتدایی بازی در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

سرخپوشان تراکتور در ابتدای این بازی که در زمین تمرین اختصاصی این تیم برگزار می شود، کار را هجومی آغاز کرده و در همان دقیقه سوم بازی روی حرکت خوب انفرادی لوسیانو ادینهو، به گل اول بازی دست یافت.

با این حال رفته رفته بازی روند متعادل شدن به خود گرفت تا اینکه در نهایت در دقیقه سی ام بازی، فولاد خوزستان توسط اسماعیل شریفات به گل تساوی دست پیدا کرد.

در ادامه بازی هر دو تیم فرصت های نصفه نیمه ای برای پیش افتادن از حریف خود داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند تا دیدار دو تیم در نهایت در نیمه اول با نتیجه تساوی یک بر یک به اتمام برسد.

باید منتظر ماند و دید که آیا تراکتورسازان می توانند در نیمه دوم به برتری دست پیدا کنند یا فولاد بازی خوب خود را ادامه خواهد داد…

تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، هادی محمدی، خالد شفیعی، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، سروش رفیعی، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی، محمد نوری، لوسیانو ادینیو و فرزاد حاتمی.

سرمربی: امیر قلعه نویی

فولاد خوزستان:
وحید طالب لو، ایوب والی، سروش سعیدی، یوسف وکیا، عبدالله کرمی، حمید بوحمدان، ماتیاس چاگو، احمد عبدالله زاده، عبدالله ناصری، ساسان انصاری و اسماعیل شریفات

سرمربی: نعیم سعداوی

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :