سرخپوشان در این هفته از رقابت های لیگ برتر نیز به کسب یک امتیاز رضایت دادند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم تراکتورسازی و فولاد خوزستان از ساعت ۱۵:۰۰ امروز به مصاف هم رفتند که دیدار دو تیم در ۹۰ دقیقه در نهایت با نتیجه تساوی دو بر دو خاتمه یافت.

سرخپوشان تراکتور در ابتدای این بازی که در زمین تمرین اختصاصی این تیم برگزار می شود، کار را هجومی آغاز کرده و در همان دقیقه سوم بازی روی حرکت خوب انفرادی لوسیانو ادینهو، به گل اول بازی دست یافت.

با این حال رفته رفته بازی روند متعادل شدن به خود گرفت تا اینکه در نهایت در دقیقه سی ام بازی، فولاد خوزستان توسط اسماعیل شریفات به گل تساوی دست پیدا کرد.

در ادامه بازی هر دو تیم فرصت های نصفه نیمه ای برای پیش افتادن از حریف خود داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند تا دیدار دو تیم در نهایت در نیمه اول با نتیجه تساوی یک بر یک به اتمام برسد.

با آغاز نیمه دوم تراکتور کار را هجومی آغاز کرد و در ادامه با حضور کرار و عشوری روند هجومی تیم به شدت افزایش یافت. با این حال این فولاد خوزستان بود که موفق شد گل برتری را به ثمر رسانده و توسط ساسان انصاری از روی نقطه پنالتی گل دوم خود را به ثمر رساند.

اما این پایان کار نبود و سروش رفیعی خیلی زود روی پاس محمد ابراهیمی کار را به تساوی کشاند. در ادامه بازی پرشورها موقعیت های بسیار خوبی برای خود ایجاد کردند اما موفق به گشودن دروازه حریف نشدند تا حساب کار در نهایت با نتیجه دو بر دو به خاتمه رسد.

به این ترتیب شاگردان قلعه نوعی برای دومین هفته پیاپی از کسب پیروزی ناکام ماندند و باید دید سرخپوشان بار دیگر کی به روند پیروزی های پیاپی خود بازخواهند گشت…

تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، هادی محمدی، خالد شفیعی، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، سروش رفیعی، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی، محمد نوری، لوسیانو ادینیو و فرزاد حاتمی.

سرمربی: امیر قلعه نویی

فولاد خوزستان:
وحید طالب لو، ایوب والی، سروش سعیدی، یوسف وکیا، عبدالله کرمی، حمید بوحمدان، ماتیاس چاگو، احمد عبدالله زاده، عبدالله ناصری، ساسان انصاری و اسماعیل شریفات

سرمربی: نعیم سعداوی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :