بازیکن مطرح تراکتوری ها بعد از مصدومیتی که از ناحیه کمر دچار شده بود، امروز صبح با بستری شدن در بیمارستان بین المللی تحت عمل جراحی قرار گرفت و طی یکی دو روز آینده وی مرخص خواهد شد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مدافع میانی تراکتورسازان که مدتی بود از ناحیه کمر رنج می برد، بعد از معاینات مختلف، با تصمیم پزشک معالجش تحت عمل جراحی بسته کمر قرار گرفت.

دکتر علیرضا رحیمی جراح معالج بنگر در گفتگو با خبرنگاران گفت: بعد از بررسی های مختلف تصمیم گرفتیم برای رفع مصدومیت بازیکن محبوب تراکتوری ها، وی را مورد عمل جراحی بسته قرار دهیم و امروز صبح در اتاق عمل بیمارستان بین المللی تبریز مدومیت محسن بنگر به روش ازن تراپی پیشرفته بدون بیهوشی قرار گرفت.

nejati-11-of-11

وی افزود: جراحی بسته کمر بنگر ۴۵ دقیقه به طول انجامید که خوشبختانه حال عمومی وی و مصدومیتش رو به بهبود بوده و فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد.

رحیمی ادامه داد: انشالله به لطف خدا، پس از جراحی امروز، هواداران تراکتورسازی می توانند از چند روز آینده شاهد تمرینات بنگر باشند و  امیدواریم برای بهبودی وی و حضور در بازی های تیم محبوب آذربایجان تمام تلاش خود را انجام دهیم

محسن بنگر مدافع تراکتورسازی به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر نمی‌تواند تیمش را در دیدار روز پنجشنبه هفته جاری با ماشین‌سازی همراهی کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :