۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، یادآور حماسه های بزرگ در تاریخ مبارزات ظلم ستیزانه ملت ایران است.

به گزارش تبریزمن، سپاه عاشورا در این بیانیه آورده است: ۱۳ آبان یاد آور شور و شعور مردم انقلابی و مسلمان ایران با هویت مسلمانی، خوداتکایی و مبارزه با استکبار جهانی است و شعارهای کوبنده و مشت های گره خورده در چنین ایامی لرزه بر اندام نظام سلطه و مستکبرین زمام داران کاخ های کفر می اندازد و نوید پیروزی و جاودانگی سر می دهد.

در ۱۳ آبان ملت ایران با عشق و ایمان به آرمانهای خویش همه قدرت های استکباری را به سخره گرفته و شکوه پوشالی شان را پای مال کردند. ۱۳ آبان در تاریخ این دیار شهید پرور برگ زرینی را به خود اختصاص داده است و همچون ستاره ای فروزان در آسمان میهن اسلامی می درخشد.

بی تردید حماسه ها و فداکاریهای اقشار مختلف مردم علی الخصوص قشر فرهیخته دانشجو و دانش آموز می تواند بر رسوای استعمارگران افزوده و بر همه مستضعفان عالم برساند که قیام بر ضد مستکبران و احقاق حقوق حقه از پیام های این روز بزرگ می باشد. امروز به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی و رهنمودهای پیر بیدارگر زمان حضرت امام خمینی (ره) روحیه استکبار ستیزی از مرزهای ایران اسلامی فرا رفته و همه ملت های عدالت خواه و آزاده را به حرکت واداشته است.

بررسی نحوه مواجهه نظام سلطه با ملت ایران و انقلاب اسلامی ایران نشان می دهد که حاکمان مستکبر در سیاست های خود در قبال کشورمان رویکرد تعرض و تجاوز به حقوق ملت ایران را در دستور کار داشته اند و با توطئه های مستمر راس نظام سلطه برای تعرض به منافع و حقوق جمهوری اسلامی ایران نشان از اوج خیانت و ددمنشی، سلطه گری، زور گویی، برای فشار به انقلاب اسلامی است.

امروز متاسفانه برخی تحت عنوان خط سازش در داخل همواره راه برون رفت از مشکلات اقتصادی را در تحریم و سیاست خارجی و هضم در نظام بین الملل جستجو می کند حال آن که ناکارآمدی تحریم ها در زیر ساخت های اقتصادی با تکیه بر توان داخلی و نصب العین قراردادن و اقدام و عمل به معنویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و جهاد اقتصادی میسر خواهد شد.

اینک سپاه عاشورا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای به خون خفته انقلاب اسلامی و شهدای ۱۳ آبان و دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم و ادای احترام به همه ایثارگران و خانواده معظم شهدا، با تجدید بیعت و میثاق با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) و تاکید بر تداوم راه و مسیر حضرت روح الله و پی گیری آرمان های سترگ شهیدان انقلاب اسلامی اعلام می دارد: پاسداران سپاه عاشورا به برکت هوشمندی و بصیرت مثال زدنی که در مکتب ولایت فقیه و در پرتو آموزه های اسلام ناب محمدی (ص) و انقلاب اسلامی به دست آورده است، همچنان آرمان های ۱۳ آبان را مثل مشعل فروزان و راهنمای امروز و فردای خود می دانند و بدون توجه به تلقیات و تعلقات جناح ها و جریان های سیاسی تنها به خط رهبری می اندیشد که امام راحل عظیم الشان و رهبر فرزانه برای انقلاب اسلامی و مقابله با جبهه معاندین نظام ترسیم کرده اند و همزمان با امت شهید پرور و ولایت مدار انقلابی ایران تاکید دارد که شعار مرگ بر آمریکا همچنان از اصول بنیادی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بوده و خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :