شهردار تبریز با صدور پیامی، ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی را طلیعه رسمیت و حقانیت پیروزی انقلاب اسلامی خواند.

به گزارشتبرزمن، دکتر صادق نجفی در پیام صادره خاطرنشان کرده است: ۳۷ سال پیش در چنین روزهایی، در حالی که نظام‌های زورگو، تصوری از استمرار و ثبات انقلاب نوپای کشورمان نداشتند، ملت ایران با حضور در پای صندوق‌های رای، پایبندی و پافشاری خود را بر استقرار رسمی و قانونی نظام مقدس جمهوری اسلام ایران به رخ جهانیان کشیدند.

وی با یادآور شدن حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند سال گذشته، متذکر شده است: حضور باصلابت مردم در انتخابات ادوار ۳۷ سال گذشته نشان می‌دهد که باور پرشور نخستین انتخابات تاریخ انقلاب اسلامی در سال ۵۸، با محتوایی غنی‌تر، در ذهن و ضمیر جامعه ایرانی جاری است.

شهردار تبریز در ادامه این پیام تقارن ۱۲ فروردین را با ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها، بامفهوم و فرخنده توصیف و خاطرنشان کرده است: انقلاب اسلامی ایران به تاسی از تعالیم اهل‌بیت (ع)، مسیر حقانیت و تعالی را در پیش گرفته است؛ مسیری که پیشرفت و ترقی را با ارزش‌های اخلاقی و معنوی مقارن می سازد.

وی با گرامیداشت هفته زن و روز مادر، آورده است: فرازهای مختلف حماسه‌آفرینی و سربلندی ملت ایران، ریشه در تربیت فاطمی مادران فهیم و فداکار دارد؛ مادرانی که با الگوبرداری از سیره زندگی حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها، جوانان متعهد، مومن و آینده‌ساز را تقدیم افق‌های دوردست میهن‌مان کرده‌اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :