تماشاگر دربی فوتسال آذربایجان که حین بازی و به هیجان بالا سکته کرده بود، توسط دکتر علیرضا رحیمی عضو هیات مدیره باشگاه دبیری و ماشین سازی تبریز احیای قلبی شد و از مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش تبریزمن، هفته چهاردهم و آغازین نیم فصل دوم رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر دیروز با انجام هفت دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد و طی آن در یک مصاف مهم دو تیم هم استانی مس سونگون و دبیری تبریز دربی فوتسال آذربایجان را برگزار کردند که مس سونگون در نهایت موفق شد سه بر صفر بازی را پیروز شود.

حین این بازی مهیج و تماشایی رسول ابراهیم پور هوادار ۶۵ ساله به علت هیجان بالای بازی سکته کرد و دچار ایست قلبی شد.

photo_2016-12-24_10-47-44

بعداز تلاش اعضای هلال احمر حاضر در سالن شوک های تنفسی کارساز نشد و به نظر می رسید این هوادار جان خود را از دست داده است ولی دکتر علیرضا رحیمی عضو هیئت مدیره باشگاه دبیری و باشگاه ماشین سازی که خود پزشک متخصص است و میهمان این بازی حساس بود، بر سکوهای سالن پورشریفی روی این هوادار احیای قلبی انجام داد و وی به هوش آمد.

بعداز بازگشت دوباره به زندگی، وی به بیمارستان سینا منتقل شد و در آنجا نیز یک بار دیگر ایست قلبی کرد ولی دوباره احیای قلبی صورت گرفت و مجددا به هوش آمد. وی هم اکنون در آی سی یو بیمارستان مدنی است و شرایط عمومی خوبی دارد و رو به بهبود است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :