فرمانده سپاه عاشورا گفت: ۱۳ آبان ماه نماد طمع ورزی آمریکا، وابستگی رژیم طاغوت، ایستادگی و ایمان و اتکاء به بصیرت نسل‌های انقلابی و امروزی را نشان می‌دهد.

به گزارش تبریزمن، غلام عسگر کریمیان امروز در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در گفت‌و‌گو با فارس اظهار کرد: این راهپیمایی و تجمع، نمایش نسل سوم و چهارم انقلاب است تا پیام بودن در کنار انقلاب را نشان دهد.

وی ادامه داد: امروز همه جمع شدیم تا با ولایت و رهبری و آرمان‌های تجدید میثاق کنیم و اعلام کنیم در همه لحظات از کوچک تا بزرگ در کنار این انقلاب هستیم و در برابر دشمنان اسلام خواهیم ایستاد.

فرمانده سپاه عاشورا تأکید کرد: دشمن اصلی ما آمریکا است و نباید این را فراموش کنیم شعار مرگ بر آمریکا لزوم همگانی بوده و امروز این امر را به گوش مستکبران جهان با همدلی تمام مردم ایران رساندیم.

وی در ادامه یادآور شد: ۱۳ آبان ماه نماد طمع ورزی آمریکا، وابستگی رژیم طاغوت، ایستادگی و ایمان و اتکاء به بصیرت نسل‌های انقلابی و امروزی را نشان می‌دهد.

فرمانده سپاه عاشورا  تاکید کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی،رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب روحیه استکبارستیزی دانش‌آموزان از مرزهای ایران فراتر رفته و همه ملت‌های عدالت‌‌طلب و آزاده را فراگرفته است.

وی اظهار داشت: بی‌گمان، دانش‌آموزان آگاه و رشید ما در مبارزه با استکبار، همواره نقشی فعال و فراموش نشدنی ایفا کردند. این عزیزان بودند که در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ از آیینه احساس و شعور مردم انقلابی و مسلمان ایران غبار برگرفتند و هویت مسلمانی، خوداتکایی و مبارزه با استکبار را به همگان آموختند.

سردار کریمیان گفت: این نوجوانان دانش‌دوست بودند که با شعارهای کوبنده و مشت‌های گره‌خورده، پایه‌های حکومت مزدور پهلوی را سست کردند و لرزه بر اندام زمام داران کاخ‌های کفر انداختند.

فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد: این جوانان شجاع بودند که با قیام خویش به مستضعفان آموختند که برای به دست آوردن حقوق از دست رفته خود، باید با ستمگران جهانی بجنگند.

وی گفت: با توجه به آن رشادت‌ها و حماسه‌آفرینی‌ها، بر دانش‌آموزان ماست که سهم مهمی در مبارزه با استکبار بر عهده گیرند و همچون گذشته، از پیشگامان این قیام ملی باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :