به گزارش تبریزمن، وبسایت رسمی باشگاه تراکتورسازی دقایقی قبل خبری مبنی بر تمرین تراکتورسازان پشت در های بسته بر روی خروجی خود قرار داد.

در این خبر آمده است : تمرینات تیم هم اکنون به حساس ترین مقطع خود رسیده است و باید شاگردان تونی اولیویرا تمرینات تاکتیکی خود را برگزار کنند و ترکیب اصلی خود را برای شروع مسابقات لیگ پیدا کنند . لذا با تشکر ویژه از هواداران فهیم تیم که همیشه در کنار تیم محبوب خود بوده اند سرمربی تیم تصمیم گرفته است تا بازی با نفت تهران تمرینات خود را پشت درب های بسته برگزار نماید تا با تمرکز در بحث سبک بازی و تاکتیک ، تیم لیگ را با قدرت شروع نماید . برنامه آتی حضور هواداران در تمرینات همچون سنوات گذشته از سایت رسمی باشگاه اطلاع رسانی می گردد .

با توجه به حضور عکاسان و خبرنگاران ورزشی ۱۵ دقیقه اولیه تمرین که در جام باشگاه های آسیا به عنوان یک قانون انجام می شود، پایگاه خبری تبریزمن از سوی مدیر روابط عمومی باشگاه پیگیر این موضوع شد تا در این مدت نیز اصحاب رسانه بتوانند در ابتدای تمرین حضور داشته باشند.

کاظم شهریاری در گفتگوی کوتاه با تبریزمن گفت: با توجه به پیگیری هایی که انجام داده بودید، با تونی اولیویرا سرمربی تیم صحبت کردیم و مقرر شد فقط اصحاب رسانه، عکاسان و خبرنگاران ورزشی ۱۵ دقیقه اول می توانند در تمرینات حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به حساس بودن شرایط هواداران همیشه با باشگاه و تیم همکاری کرده اند و امیدواریم در این چند روز نیز این همکاری ادامه داشته باشد تا کادر فنی بتواند کارهای تاکتیکی و فنی مورد نیاز برای این دیدار را پیاده سازی کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :