به گزارش تبریزمن، فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور از روز جمعه ( ۱۹ تیرماه ) و از ساعت ۲۲:۳۰ با انجام ۷ بازی به صورت همزمان در شهر های مختلف آغاز خواهد شد تا تیم های حاضر در رقابت ها همچون فصول گذشته استارت یکی از جذاب ترین رقابت های ورزشی را زده باشند.

تیم های مس سونگون و دبیری تبریز نمایندگان استان آذربایجان شرقی در این دوره از رقابت ها می باشند که هر دو سابقه حضور در بین سه تیم بالای جدول رقابت ها را در دوره های گذشته داشته اند و در تلاشند تا امسال نیز عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند.

دبیری تبریز که در چند سال حضور خود در رقابت های لیگ برتر سابقه حضور در بین سه تیم بالای جدولی و حتی قهرمانی و حضور در رقابت های آسیایی را در کارنامه دارد، این فصل نیز با یارگیری ها و سرمایه گذاری خوبی که انجام داده درصدد تکرار موفقیت های گذشته و کسب مجدد قهرمانی در رقابت ها می باشد.

تیم پرافتخار فوتسال آذربایجان که فصل گذشته بر خلاف مس سونگون، دیگر تیم استان، نتوانست آن طور که باید و شاید از نام خود دفاع کند و در بین ۱۴ تیم حاضر در رقابت ها در رتبه هشتم جدول رده بندی جای گرفت، با اضافه کردن چند بازیکن خوب و نامی به ترکیب خود همراه با تمدید قرارداد ستاره های پیشین، در نظر دارد تا رقابت های آتی را در بهترین شرایط آغاز کرده و پشت سر بگذارد.

در فصل نقل و انتقالات، باشگاه دبیری تبریز با سه بازیکن جدید به نام های علی عسگری، محمد وزیر زاده و افشین سپه قراردادی همکاری امضا کرده و نیز قرارداد هفت بازیکن ارزشمند خود از جمله جواد اصغری مقدم(بازیکن- مربی)، فرهاد فخیم، رشید قلی پور، بابک اکبری، رضا موثق، وحید شفیعی و بهروز جعفری تمدید کرد. همچنین قرارداد سید نصرالله مومن، محمد کوهستانی، فرید نمازی و امید ابراری نیا با باشگاه فسخ شد.

IMG_0599

سرخپوشان فوتسال آذربایجان در تعطیلات خود برای آماده سازی هر چه بهتر تیم و محک بازیکنان به مصاف تیم بتن کاوه آذربایجان، قهرمان لیگ استان رفت که توانست با نتیجه پر گل هفت بر صفر به برتری رسیده و با روحیه ای خوب آماده حضور در رقابت های لیگ برتر شود.

در سمت مقابل، شهروند ساری حریف دبیری در هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتسال خواهد بود که این تیم نیز فصل گذشته عملکرد چندان خوبی نداشته و با کسب ۲۸ امتیاز در رتبه یازدهم جدول رده بندی قرار گرفته بود. در فصل نقل و انتقالات نیز تیم شهر ساری چندان عملکرد قابل ذکری نداشته و دو بازیکن به نام های طه مرتضوی و عماد محمدی را به ترکیب خود اضافه کرده است.

دیدار دو تیم روز جمعه از ساعت ۲۲:۳۰ همزمان با ۶ دیدار دیگر در شهرساری برگزار خواهد شد و باید منتظر ماند و دید که آیا نماینده تبریز خواهد توانست در اولین دیدار خود مقابل حریف نه چندان قدرتمند، اولین سه امتیاز حساس خود را کسب کرده و با روحیه ای دو چندان به مصاف بازی های آینده برود یا نه؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :