به گزارش تبریزمن، دکتر شهرام دبیری رئیس شورای شهر و بیمارستان بین المللی تبریز در جمع حاضرین کارگاه بین المللی تحریک طناب نخاعی که برای سه روز در بیمارستان بین المللی برگزار می شود با اشاره به قدمت تاریخی علم پزشکی در شهر تبریز و نیز اولین بودن این شهر در عرصه های مختلف از جمله پزشکی، اظهار کرد: شهرداری و شورای شهر تبریز در نظر دارد تا شعار ” تبریز شهر اولین ها ” را بیش از این نمایان کند و در این راستا نیز اقداماتی انجام شده است، از جمله در موضوع سلامت که در کل دنیا یکی از اصلی ترین مباحث بوده و نیاز به برنامه ریزی و پیشرفت روز افزون در آن وجود دارد.

DSC_0477

وی ادامه داد: ارتباط خوبی که هم اکنون ما بین شهرداری، اداره کل سلامت و امور اجتماعی و نیز دانشگاه علوم پزشکی وجود دارد، نشان از اولویت مسئله سلامت در شهرداری تبریز داشته و اهمیت آن را نمایش می دهد. کارگاهی هم که در حال برگزاری می باشد، برای آموزش یکی از تکنولوژی های روز دنیا برای مهار درد و کاهش آن تدارک دیده شده و باعث پیشرفت این علم در بین پزشکان ایرانی خواهد شد.

دبیری در خاتمه با ابراز امیدواری برای ادامه برگزاری کارگاه های اینچنینی، افزود: مطمئنا شهرداری تبریز و بیمارستان بین المللی آماده همکاری برای پیشرفت علم پزشکی و برگزاری کارگاه های آموزشی می باشند. مخصوصا با کشور ترکیه که همچون ایران، در زمینه های علمی پیشرفت های زیادی داشته اند و چنین مراوداتی با توجه به نزدیکی فرهنگی دو کشور خواهد توانست نتایج بسیار خوبی در بر داشته باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :