۲تکواندو کار زن ایرانی با دعوت فدراسیون جهانی تکواندو به مرحله دوم مسابقات جایزه بزرگ ۲۰۱۵ترکیه اعزام می شوند.

به گزارش تبریزمن، مرحله دوم مسابقات جایزه بزرگ جی چهار۲۰۱۵از۲۷ شهریورماه به مدت ۳روزو به میزبانی’سامسون’ ترکیه برگزار می شود و تیم ایران با ترکیب شکرانه ایزدی و اکرم خدابنده در این رقابت شرکت می کند.

شکرانه ایزدی واکرم خدابنده دو تکواندوکار کشورمان هستند که به ترتیب با رنکینگ ۲۰ و ۳۱ از سوی فدراسیون جهانی تکواندو، جواز حضور در مسابقات ترکیه را بدست آوردند.

باتوجه به اینکه ۳۲تکواندوکار حاضر در مرحله دوم مسابقات جایزه بزرگ ۲۰۱۵ با رنکینگ ماه آگوست ازسوی فدراسیون جهانی به این رقابت ها دعوت شده اند، کیمیا علیزاده تا بدین لحظه جواز حضور در این مسابقات را کسب نکرده است.

علیزاده تکواندو کار جوان ایرانی براساس رنکینگ ماه آگوست در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم زنان در جایگاه چهل و دوم قرار داشت وباید همچنان منتظر انصراف تکواندوکاران وزن دوم المپیکی زنان بماند تا بتواند مجوز حضور در رقابت هایی چون جایزه بزرگ مسکو بدست آورد.

به نقل از خبرگزاری ایرنا، درمسابقات جایزه بزرگ (G4 )به دارندگان مدال طلا ۴۰ امتیاز، نقره ۲۴ امتیاز و برنز ۱۴٫۴ امتیاز برای افزایش امتیازات رنکینگ المپیک در راستای کسب سهمیه ریو ۲۰۱۶ داده می شود.

همچنین در قسمت مردان تیم ایران در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم ابوالفضل یعقوبی جایگزین بهنام اسبقی در این رقابتها شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :