سرمربی تیم گسترش‌فولاد تبریز گفت: بازی خوبی را امروز شاهد بودیم و می‌توانستیم در این بازی به برتری دست یابیم.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند امشب در کنفرانس خبری بعد از بازی تیمش برابر استقلال تهران اظهار داشت: به نظر من داور مسابقه دو پنالتی را به سود تیم مقابل چشم پوشید و می‌توانست یکی از بازیکنان استقلال را با دادن کارت زرد دوم اخراج کند و اگر در مورد اشتباهات داوری به یقین برسیم حتما از راه‌های قانونی پیگیر اشتباهات داوری خواهیم بود.

خبرگزاری فارس: 2 پنالتی ما برابر استقلال از دید داور پنهان ماند / در گسترش‌‌فولاد سوخت و سوز نیست

وی گفت: در مدتی که روی نیمکت گسترش‌فولاد بودم نه اخراج و نه به کمیته انضباطی فراخوانده شده‌ام و باید برای داوران، تیم‌های قوی و ضعیف هیچ تفاوتی نداشته باشد و به صورت منصفانه قضاوت کنند.

کمالوند گفت: مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال تهران در کسب سه امتیاز بازی نقش بسزایی داشت و باید عنوان کنم که ما در بازی امروز هفت هشت فرصت گل داشته و تیم استقلال سه چهار موقعیت داشت و تیم ما برتر از تیم استقلال بود و تنها در امر گلزنی ناکام بودیم.

گسترش فولاد از تیم‌های کم‌هزینه لیگ برتر است

وی در مورد مبلغ قرارداد بازیکنانش گفت: گسترش فولاد از تیم‌های کم‌هزینه لیگ برتر است که توسط بخش خصوصی اداره می‌شود و کل بودجه باشگاه ما هشت میلیارد تومان است و در این باشگاه دیر و زود وجود دارد، اما سوخت و سوز نیست.

سرمربی تیم گسترش‌فولاد تصریح کرد: به تمام بازیکنان تیمم اعتقاد دارم و از همه آنها استفاده خواهم کرد.

به نقل از خبرگزاری فارس، در هفته ششم لیگ برتر فوتبال کشور تیم گسترش‌فولاد تبریز با وجود ارائه یک بازی خوب با دو گل مغلوب تیم استقلال تهران شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :