سرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: به فاصله کمتر از دو ساعت وقوع سه سانحه رانندگی جان ۲دو نفر را گرفت و پنج نفر را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش تبریزمن، وحید شادی نیا در تشریح این سوانح رانندگی گفت: حوالی ساعت ۱۵ روز گذشته با گزارش برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با گاردریل در حوالی منظریه در اتوبان کسایی، چهار دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه چهار مصدوم حادثه پس از دریافت خدمات اورژانس پیش بیمارستانی لازم به بیمارستان امام رضای تبریز منتقل شدند، گفت: علی رغم تلاش کارشناسان اعزامی اورژانس یکی از سرنشینان خودرو بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت.

وی همچنین از وقوع دو سانحه رانندگی در حوزه فوریت‌های پزشکی شهرستان اهر خبر داد و گفت: در یکی از این سوانح به دنبال برخورد یک دستگاه خودروی سواری پیکان در داخل شهر اهر با عابر پیاده، زن ۷۴ ساله جان باخت.

ادی نیا گفت: در یک سانحه رانندگی دیگر در جاده ورزقان نیز بر اثر برخورد پراید با نیسان، دو نفر مصدوم شدند.

 وی یادآور شد: این دو مصدوم پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط آمبولانس پایگاه سد ستارخان به بیمارستان باقرالعلوم اهر منتقل شدند.

به گفته کارشناسان ترافیکی، در هر دو سانحه منجر به فوت ( بزرگراه شهید کسایی و داخل شهر اهر) بی توجهی راننده به جلو، علت وقوع سانحه رانندگی تشخیص داده شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :