در رفتن چرخ باعث شد تا بخش زیرین خودرو به زمین برخورد کرده و آتش سوزی رخ دهد.

به گزارش تبریزمن، نقص فنی به دلیل در رفتن چرخ عقب یک خودروی وانت آریسان درجاده سمنان موجب بروز فاجعه شد.

سرهنگ عین الله جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا در مورد جزئیات این حادثه گفت: شب گذشته یک خودروی وانت آریسان مدل ۱۳۹۴ در حالی که راننده به همراه همسر و ۲ فرزندشان در حال تردد در محور گرمسار به سمنان بودند به علت در رفتن چرخ عقب سمت راست دچار حادثه شده که در این حادثه متاسفانه ۲ فرزند این خانواده جان خود را از دست می دهند.

وی با بیان اینکه ۲ کودک این خانواده در قسمت عقب خودرو که کاملا مسقف شده بود حضور داشتند خاطر نشان کرد: بعد از در رفتن چرخ عقب، قسمت زیرین خودرو شامل فنر و کرپی با زمین برخورد کرده و حدود ۴۰ متر روی آسفالت کشیده می شود که این موضع باعث بروز حریق در ناحیه باک بنزین می شود.

فاجعه در سانحه وانت آریسان در جاده سمنان/ 2 کودک در آتش سوختند

سرهنگ جهانی ادامه داد: بعد از آنکه وانت دچار آتش سوزی شده راننده و همسرش توانستند خود را از درون خودرو خارج کنند ولی متاسفانه شدت حریق به حدی بود که این پدر و مادر نتوانستند اقدامی برای نجات فرزندانشان انجام داده و متاسفانه ۲ فرزند این خانواده که پسر ۵ ساله و دختر ۳ ساله بودند در آتش سوخته و جان باختند.

فاجعه در سانحه وانت آریسان در جاده سمنان/ 2 کودک در آتش سوختند

وی در مورد علت این حادثه گفت: علت اصلی و فنی این حادثه و اینکه چه عاملی باعث در رفتن چرخ این خودرو شده است از سوی کارشناسان پلیس راه در حال بررسی است و به زودی با نهایی شدن گزارش برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی و انتظامی ارائه خواهد شد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :