رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت‌: دانشجویان بدهکار به صندوق رفاه برای بخشیده شدن جریمه‌هایشان تا ۲۲ بهمن فرصت دارند.

مهندس ذوالفقار یزدان‌مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: به مناسبت دهه فجر و برای مراعات حال دانشجویان و دانش آموختگان‌، تمام جریمه‌های دانش آموختگان بدهکار به صندوق رفاه دانشجویان بخشیده می‌شود.

وی افزود: تعداد بدهکاران معوقه صندوق رفاه دانشجویان ۴۶۵ هزار و ۱۶۸ نفر و به مبلغ ۱۶۲۰ میلیارد ریال است. با توجه به تصمیمات گرفته شده دانشجویانی که از امروز ( ۱۲ بهمن ) تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری بدهکاری‌های خود را به صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به صورت یک جا پرداخت کنند جرایم آن‌ها بخشیده می‌شود.

یزدان‌مهر تصریح کرد: به موجب این طرح دانش آموختگانی که به این صندوق بدهکار بوده و به علت عدم پرداخت به موقع اقساط، دارای جریمه دیرکرد هستند، می‌توانند طبق تاریخ اعلام شده، تا ۲۲ بهمن با مراجعه به سامانه صندوق رفاه دانشجویان و بازپرداخت یک جای بدهی خود از این بخشودگی استفاده کنند.

یزدان‌مهر خاطر نشان کرد: در طرح بخشودگی ۵۰ درصدی جرایم که در شهریور و مهر سال جاری برگزار شد، حدود ۴۹۷ هزار نفر شرکت کردند و مبلغ ۶۴۰ میلیارد ریال از بدهی‌های معوقه و جاری صندوق رفاه دانشجویان وصول شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :