مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز گفت: ۲ هزار و ۸۰۰ مورد عملیات در ۶ ماهه سالجاری داشته ایم که این ماموریت‌ها در زمینه‌های مختلف آتش‌سوزی، نجات انسان‌ها و حیوانات و عملیات‌های دیگر بوده است.

به گزارش تبریزمن، داود طالب‌نژاد ظهر امروز در دیدار کارکنان آتش‌نشانی با امام جمعه تبریز، با بیان اینکه در ۷ مهر ۵۹ شهدای آتش نشانان اولین شهدای دفاع مقدس بوده‌اند، اظهار داشت: این روز به نام اتش‌نشان اعلام شده و آتش‌نشانان آماده هستند تا در تمام شرایط به مردم خدمت ارائه کنند.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی تبریز گفت: آتش‌نشانی تبریز ۲۰ ایستگاه دارد و ۳ ایستگاه نیز در حال احداث است و ۶۵۰ نفر پرسنل دارد.

وی اظهار کرد: ۵۰ نفر فرزند شهید در جمع پرسنل آتش‌نشانی تبریز حضور دارند و ادامه دهنده راه پدران خود را دارد.

طالب‌نژاد یادآور شد: واحدهای مختلف به نمایندگی از آتش‌نشانان تبریز در دیدار با امام جمعه تبریز حضور دارند و اعلام آمادگی نمی‌کنند که در برنامه‌های دفاع از ارزش‌ها حضور خواهند داشت.

وی بر اولویت پیشگیری در مقابله با حوادث تاکید کرد و اظهار داشت: در زمینه عملیاتی و نیز فرهنگی حضور جدی خواهیم داشت و واحد آموزش و فرهنگی نیز برنامه‌های زیادی در حال اجرا داریم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز گفت: استانداردهای جهانی در اروپا ۳ دقیقه و آسیا ۵ دقیقه است اما افتخار ما این است که در کمتر از ۴ دقیقه به محل حادثه می‌رسیم.

وی بیان کرد: ۲ هزار و ۸۰۰ مورد عملیات در ۶ ماهه سال‌جاری داشته‌ایم که این ماموریت‌‌ها در زمینه‌های مختلف آتش‌سوزی، نجات انسان‌ها و حیوانات و عملیات‌های دیگر بوده است


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :