به گزارش تبریزمن، مهدی تارتار در نشست خبری قبل از بازی با گسترش فولاد تبریز که تقدیری بابت حضورش در این تیم صورت گرفت در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: من واقعاً شگفت‌زده شدم و از باشگاه گسترش فولاد تشکر می‌کنم که همیشه در این مسائل نمونه‌ای برای سایر تیم‌ها هستند.

وی درباره دیدار فردا خاطرنشان کرد: بازی فردا برای گسترش فولاد حساس است و این حساسیت کار ما را سخت می‌کند و با توجه به شرایط نسبتاً خوب ما در جدول رده‌بندی بدون استرس برای ارائه یک بازی جوانمردانه تلاش می‌کنیم.

سرمربی صبای قم تصریح کرد: ۳ امتیاز بازی فردا را می‌خواهیم چون مساوی با باخت برای ما تفاوتی ندارد. گسترش فولاد تیم خطرناکی است و راهکارهایی در نظر داریم تا ۳ امتیاز بازی فردا را تصاحب کنیم.

تارتار با اشاره به وضعیت محرومان و مصدومان تیمش گفت:‌ روزبه چشمی و سعید مهدی‌پور محرومان ما در بازی فردا هستند و بقیه بازیکنان می‌توانند تیم ما را همراهی کنند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید با توجه به عملکرد نامؤفقی که در گسترش فولاد تبریز داشت با توجه به بازگشت به تبریز چه انگیزه‌ای برای دیدار فردا دارد، تأکید کرد: من در گسترش فولاد شرایط خوبی داشتم و ناموفق ظاهر نشدم، خاطرات خوبی با این تیم دارم و ارادت خاصی به زنوزی مالک باشگاه و سمندر مدیرعامل باشگاه دارم که در زمان حضورم همیشه پشتیبان ما بودند.

سرمربی صبای قم افزود: شرایط من در گسترش فولاد به گونه‌ای رقم خورد که احساس کردم نبودم به سود این تیم خواهد بود و همیشه خاطرات خوبم با این تیم در ذهنم می‌ماند و امروز هم قبل از کنفرانس خبری به دیدار مدیرعامل و مالک باشگاه گسترش فولاد رفتم و دوستی که بین من و آنها وجود دارد ادامه خواهد داشت چون من در کمال دوستی از گسترش فولاد تبریز جدا شدم.

تارتار درباره نقاط ضعف و قوت تیم حریف گفت: نقاط قوت گسترش فولاد مدیریت، کادر فنی و بازیکنان این تیم است و نقاط ضعف این تیم مربوط به مسائل تاکتیکی می‌شود که دوست ندارم در کنفرانس خبری آنها را مطرح کنم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه گسترش فولاد نسبت به زمان حضور وی قویتر شده یا ضعیف‌تر؛ تصریح کرد: اینکه بگوییم این تیم قویتر شده یا ضعیف‌تر نظری است که دوست ندارم بگویم ولی این تیم تلاش کرده که مرور زمان بهتر شود و از شرایط خوبی برخوردار باشد.

سرمربی صبای قم با اشاره به تأثیرگذاری اشتباهات داوری بر نتایج صبا تأکید کرد: ما در ۶،۷ بازی از داوری متضرر شدیم و این اشتباهات باعث شد ما ۷،۸ امتیاز را از دست دهیم و فکر می‌کنم چیدمان داوری باید تغییر یابد و به تیم صبا به چشم یک تیم خنثی نگاه نکنند چون تیم‌های بالای جدور و قعرنشین از ما انتظار دارند که در مقابل رقبایشان نتایج خوبی کسب کنیم.

تارتار با اشاره به تیم‌های سقوط کننده اظهار داشت: گسترش فولاد به هیچ عنوان سقوط نمی‌کند چون من به این تیم ایمان دارم و مطمئنم که در لیگ برتر می‌ماند. در سوی مقابل در صدر جدول تراکتورسازی را شانس اول قهرمانی می‌دانم چون در این تیم بازی کردم و علاقه قلبی به این تیم دارم و پس از تراکتور فکر می‌کنم نفت و سپاهان کاندیداهای قهرمانی باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :