زمان زیادی به مهاجم کامرونی جدید و گران قیمت تراکتورسازی در نخستین بازی تیمش داده نشد.

به گزارش تبریزمن، آلویز نانگ بعد از اینکه ۱۰ بازی به طور ثابت و ۲ بار به صورت تعویضی در نیم‌فصل اول برای نفت تهران به میدان رفت و ۴ گل هم برای تیمش در بازی‌های استقلال تهران، گسترش فولاد، فولاد خوزستان و سایپا زد به دلیل مشکلات مالی از این تیم جدا شد و در نقل و انتقالات زمستانی با مبلغ بالای رضایت‌نامه از سوی تراکتورسازی و عقد قرارداد ۶۴۸ میلیون تومانی تا پایان لیگ به این تیم پیوست.

وی در نخستین بازی تیمش از ابتدا در ترکیب قرار نگرفت و امیر قلعه‌نویی ترجیح داد از زوج فرزاد حاتمی و مهدی شریفی در خط حمله تراکتورسازی برابر راه‌آهن استفاده کند که این ترکیب جواب نداد و نانگ از دقیقه ۶۱ جایگزین آگوستو سزار شد تا در فاز هجومی به تیمش کمک کند.

این مهاجم کامرونی تا پایان بازی تلاش زیادی در تدارک حملات تیمش داشت و چند پاس خوب برای گلزنی هم تیمی‌هایش مهیا کرد که کسی استفاده نکرد و از سوی دیگر خودش هم نتواست گلزنی کند تا ۳۰ دقیقه‌ای که در زمین بود بی‌حاصل تمام شود.

از همین رو، وی بعد از بازی در تلاش هست تا بتواند در دیدار هفته آینده مقابل پدیده مشهد پایش به گلزنی با پیراهن سرخ تراکتوری ها به گل باز شود.

همچنین گفته می شود این بازیکن کامرونی در تلاش است تا شاید بتواند نیم فصل دوم آقای گل مسابقات شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :