رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: ۳۰ واحد تولیدی و خدماتی استان جهت دریافت گواهی رعایت حقوق مصرف کننده ثبت نام کردند.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ‘ حسین نجاتی’ با اشاره به اینکه کمیته فنی با بررسی اطلاعات واحدهای حائز شرایط را اعلام می کند، افزود: اردیبهشت سال آینده مراسم تقدیر و تجلیل از واحدهای منتخب با حضور مسئولان ملی و استانی برگزار می شود.

وی گفت: این کمیته فنی با حضور مراجع مختلف از جمله نمایندگان سازمان استاندارد، میراث فرهنگی، استانداری، بهداشت و درمان و محیط زیست شرکت های حائز شرایط را معرفی می کند.

وی اظهار کرد: قبل از جلسه کمیته فنی نیز کارشناسان سازمان با مراجعه حضوری اطلاعات اولیه واحدهای تولیدی متقاضی اخذ گواهی نامه را بررسی کرده اند.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی داشتن پروانه بهره برداری، مجوزهای بهداشتی، پروانه کاربرد علامت استاندارد، نشان ایمنی و سلامت، انطباق محصولات تولیدی با ضوابط معاونت غذا و دارو، عدم وجود آلاینده های زیست محیطی، بی خطر بودن محصول از نظرآلایندگی، داشتن واحد تحقیق و توسعه و نداشتن پرونده های تعزیراتی را جزء شرایط دریافت گواهی رعایت حقوق مصرف کننده عنوان کرد.

آذربایجان شرقی با چهار هزار و۹۲۰ واحد صنعتی، رتبه سوم کشور را از لحاظ تعداد و رتبه ۹ کشور را از لحاظ حجم سرمایه گذاری به خود اختصاص داده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :