فیروزیان  مدیر عامل  اتوبوسرانی  شهر با اعلام این خبر گفت سومین مرحله از اتوبوسهای نوسازی شده وارد ناوگان حمل ونقل عمومی خواهند شد.

به گزارش تبریزمن، فیروزیان گفت: طبق وعده داده شده ۳۳ دستگاه از اتوبوسهای مذکور با همت و تلاش کارکنان اتوبوسرانی این مهم به مرحله عملیاتی رسیده و انشاءا … شاهد راه اندازی این اتوبوسها در ناوگان اتوبوسرانی شهر خواهیم بود.

فیروزیان ضمن  ابراز رضایت از نحوه نوسازی اتوبوسها تصریح کرد: این اقدام مصداق بارز در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در حوزه حمل و نقل عمومی است که با ورود این اتوبوسها به چرخه خدمت شاهد افزایش اتوبوس ، کاهش زمان انتظار  مسافر و خروج اتوبوسهای فرسوده از چرخه ناوگان حمل و نقل عمومی خواهیم بود.

وی استفاده از دانش و تکنولوژی تولید داخل ، کاهش هزینه ها و جلوگیری از هدر رفت سرمایه را از جمله مزایای پروژه نوسازی اتوبوسها دانست و تصریح نمود: ارتقاء سطح کمی و کیفی ناوگان ، کاهش آسیب پذیری از روند تغییرات بازار، اتکاء به سرمایه و ارزشهای ملی در پروژه مذکور مد نظر قرارگرفته که همه اینها برگرفته از انتظارات رهبرمعظم انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد مقاومتی است.

مدیر عامل اتوبوسرانی شهر افزود: نوسازی اتوبوسها مطابق با استانداردهای خودروسازان اجرا شده و بدنه و اطاقها  کاملا به صورت سند پلاست کار شده و رنگ تمامی اتوبوسها نیز به صورت کوره ای انجام گرفته و در راستای کاهش آلاینده های زیست محیطی موتورهای جدید  بر روی اتوبوسها نصب شده است..
فیروزیان تصریح کرد: هم اکنون تعداد ۳۰ دستگاه از اتوبوسهای نوسازی شده با خروج اتوبوسهای فرسوده در خطوط نسبت به ارائه خدمات رسانی در خدمت شهروندان عزیز هستند

.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :