مدافع تیم تراکتورسازی گفت: فوتبال یک بازی گروهی است. وقتی تیمی نتیجه نمی گیرد همه مقصر هستند .همانطور که وقتی میبریم همه تلاش کردند.

به گزارش تبریزمن، شجاع خلیل زاده، مدافع سرزن و با کیفیت تراکتورسازی که به عنوان سرباز در این تیم حضور دارد، در گفتگو با روزنامه ابرار ورزشی در خصوص دیدار هفته پیش رو مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: برای بازی با فولاد آماده هستیم ولی چون شرایط دو تیم مشابه است بازی سختی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: ما باید برنده شویم چرا که به این پیروزی احتیاج داریم. فولاد هم مثل ما شرایط خوبی ندارد تمامی تلاشمان را به کار می‌گیریم تا به پیروزی برسیم و وضعیت خود را در جدول رده‌بندی بهبود ببخشیم. شاید به این شکل بتوانیم بار دیگر هواداران را به ورزشگاه بکشانیم.

خلیل زاده که اخیرا دچار مصدومیت شده بود، کادرفنی تراکتورسازی را برای بازی با فولاد نگران کرد. وی در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: در مدت اخیر به شدت کار کردم خدا را شکر وضعیت خوبی دارم و از هفته پیش خیلی بهتر شدم و امیدوارم تا دیدار روز جمعه به بهترین شرایط ممکن برسم.

خلیل زاده

مدافع تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که چه میزان از تعطیلی رقابت های لیگ برتر استفاده کرده اند، گفت: خیلی ها از تعطیلات راضی نبودند ولی این تعطیلات برای ما خوب بود. یک بازی دوستانه برگزار کردیم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم خودمان را به مرز آمادگی کامل برسانیم.

وی در خصوص دلایل ناکامی تیمش در فصل جاری گفت: ما در گل زنی مشکل داشتیم و البته در دیدارهای گذشته بدشانس بودیم و موقعیت‌هایی که داشتیم به گل تبدیل نشد. اگر کمی خوش‌شانس بودیم در حال حاضر جایگاه در بالای جدول بود ولی هنوز هم دیر نشده است و می توانیم جبران کنیم. فوتبال یک بازی گروهی است .وقتی تیمی نتیجه نمی گیرد همه مقصر هستند .همانطور که وقتی میبریم همه تلاش کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :